Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi az isten van? (Többi lenn, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy leányzóval még régebben. Minden okés volt, nagyon bejöttünk egymásnak, mikor elkezdtem volna magasabb szintre helyezni a "kapcsolatunkat", közölte hogy ő neki márpedig nem kell olyan. Jó, mondom így jártam, de azért még próbálkoztam. Elhívtam ide, meg oda, meg amoda, mind 3x vissza utasított (egyéb dolgokra hivatkozva, de inkább kifogás volt)

Jó, én vettem a lapot, hagytam a fenébe. Most meg mindenfelé azt írja (nekem címezve, de nem nekem) hogy jaj ő pedig lehet hogy szerette volna.

Szóval szerintem jogosan megkérdezem, hogy most ez mi a franc volt?


2010. szept. 26. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor az van hogy Isten nevét hiába szádra ne vedd! másodszor köszi, hogy szólítottál :)

harmadszor meg nem jössz be a csajnak csak szivat...


vedd észre már játszik veled

2010. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg éretlen szegénykém. Hagyd.
2010. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A csaj nem tudja, merre van arccal :D
2010. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát valahogy én is így gondoltam, de reménykedtem hogy hátha valami más baja van. No mindegy.
2010. szept. 26. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek meg: Abban biztos vagyok hogy nem játszik velem, mert nem úgy nézett ki a dolog, az istenit már ;DD
2010. szept. 26. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16, miért kérded?
2010. szept. 26. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert akkor próbáld meg randira hívni, csak mert ha úgy 19-et mondtál volna, akkor valószínűbb lenne, hogy hülyít...
2010. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez neked a hosszú?


Amúgymegy nőből van, szokj hozzá :D A nagy részük ilyen, fogalma sincs mit akar, és mit miért csinál, a következményekbe való belegondolás meg már a vágyálom-kategória.

2010. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Válassz magadnak fiús csajt, azok ne ilyenek ne félj...
2010. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!