Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok, akkor szerelmes is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni
2010. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem. a kettő nem egy és ugyan az, és a féltékenység nem jelenti a szerelmet. én is egyszer irtó féltékeny voltam egy barátom csajára, mert olyankor a fiú nem velem foglalkozott. nem voltam szerelmes, csak szimplán féltem, hogy elveszítem.
2010. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én meg kiborultam, amikor a kollegámmal szemezett az a pasi, akit totál nem szerettem és mindig nyitott voltam mellette más pasit megismerni

ja és előtte direkt szóltam neki, hogy ne is nézze a csajt, mert amikor az ő barátja bejön az üzletbe, rám sem hederít, mert tiszteletben tartja a bnőjét

hát az én pasimmal beégtem a kollegína előtt.

2010. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kamuuu ***** válasza:
Első válaszoló ez aztán hasznos válasz az ilyet szerintem magadban is tarthatnád :T:T:T:D
2010. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért az utolsó válasz is "kamu"

hihi =D

többieknek kösz, azért még várok másokat is ;)

2010. szept. 26. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak van teljesen igaza!


A féltékenység nem egyenlő a szerelemmel.

Lehetsz te a lány és van egy fiú-barátod aki csak szigorúan barát, és jó vele lenin meg mniden egyéb de soha nem lenne ennél több és mégis féltékeny vagy, és ez csak azért van mert félsz, hogy ha talál valakit akkor nem veled fog foglalkozni, nem te leszel az első számú lány neki úgymond. Félsz hogy elveszíted ahogyan azt már írták.

2010. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól mondták az előttem szólók, a kettő teljesen más. Féltékenység akkor van, amikor nincs meg a kellő önbizalmad, úgy véled, nem vagy elég szép/jó/okos/kívánatos ... azt hiszed, kevés vagy... és ilyenkor az embernek már csak az számít, hogy NEKI legyen jó. Itt már nincs meg a szeretet, hogy nekünk legyen jó, itt csak az van, hogy csak az én igényeim, csak az én vágyaim legyenek kielégítve. A féltékenység nagyfokú önzés, ez már nem szerelem. görcsölés. belül kell elrendezni ezt az érzést, hogy vajon miért is alakult ki, van-e rá okom egyáltalán, miért nem és mióta nem bízom meg a másikban? Miért fontosabb az ÉN a MI-nél? kemény téma ez...
2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én vagyok a 19:02-es

nem kamu, amit írtam

amikor jársz valakivel és nem érdekel, akkor is tudsz féltékeny lenni

csupán büszkeségből

de nem is szereted

2010. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:02-es

Nem Neked írtam, hogy kamu, hanem a Kamuuu nevűnek :D

érdekes amiket írtatok, de pontosítanék annyit, hogy az elején vagyunk a dolognak...szóval én sokáig nem tudtam eldönteni, hogy akarok-e ettől a sráctól valamit úgy komolyabban, de amikor majd megdöglök, hogy más lányokkal is beszélget, akkor érzem, hogy igenis hogy kell Ő nekem. És nagyon féltékeny vagyok. És nem én van, hanem Ő van - ez a baj- ... hogy lassan már minden megszűnik létezni és csak Ő van. :S :D^^

2010. szept. 27. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:

"sokáig nem tudtam eldönteni, hogy akarok-e ettől a sráctól valamit úgy komolyabban, de amikor majd megdöglök, hogy más lányokkal is beszélget, akkor érzem, hogy igenis hogy kell Ő nekem."


ez nem szerelem. ezt úgy hívják, birtoklási vágy. ez az önzőség. :(

2010. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!