Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fura ez az egész....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fura ez az egész. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Tehát együtt vagyok a barátommal már lassan 1 éve, de ellentétes dolgok történnek velem. Annyi sok minden idegesít benne.. mondjuk úgy hogy több olyan dolgot tudnék mondani, amit nem szeretek benne, mint amit szeretek. Ennek ellenére érzem, hogy nagyon kötődöm hozzá és szeretem, nem tudom hogy bírnám nélküle. De éppen ezekből az okokból, hogy sok minden "idegesít" benne, nagyon sokszor veszekszünk. Érzem, hogy ha 1-2 dolog megváltozna akkor tökéletes lehetne a kapcsolatunk. De hogy lehet az, hogy valaki szereti a másikat mégis ennyi dolog idegesíti benne és ennyi dolgot meg szeretne változtatni? :S Ez már nem is szerelem akkor? (lehetőleg csak normális válaszokat kérnék.)
2010. szept. 26. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha idegesít, hogy szeretne, de mégis ennyi dolgot változtatni érzed hogy kellene, akkor ezekből az okokból sok minden lehetne
2010. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdésed nagyon általános. Mi az, ami idegesít benne?
2010. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát például néha igen gyerekesen tud viselkedni. De olyan értelemben gyerekesen, hogy rajzfilmek dalait énekli ilyen furi hangon.. Meg állandóan ilyen gyerekeknek való meséket néz meg azokból idéz :S Oké. Persze mindenkinek lehetnek ilyen szokásai, de úgy érzem, hogy én egy férfire vágyom, nem egy ovisra :S Ez például az egyik dolog, ami idegesít.
2010. szept. 26. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

így ismeri meg egyik ember a másikat, időről időre a kislábbujjától a feje búbjáig

és amikor mellette dönt, minden fura szokásai ellenére, az a házasság

te légy a kapcs-ban amíg tetszik

de mindenhol így működik, hogy előbb utóbb mindenkiről kiderül ez vagy az

2010. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát ettől lenne valaki gyerekes/nem férfi, hogy ilyeneket énekel? :) Ismertem 34 éves nőt, aki rendszeresen nézte és imádta a meséket.

Egyébként hány éves vagy?

2010. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!