Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek hogy ne tűnjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek hogy ne tűnjön úgy hogy nyomulok?

Figyelt kérdés

Bocs h hosszú de csak így érted meg:

Az a szitu hogy van egy csaj aki úgy kedvelget és most a sulinak összevonták így nagyobb lett az iskolanépesség és volt vele egy csaj a baratnője.Nekem nagyon bejön és pont akkor csináltam láncinget a középkori cuccomhoz.és még aznap fogadtunk hogy ha megtalál következő szünetben akkor kap egy csokit vagy fordítva.Még kise jöttem a teremből de ő már ott volt és még aznap volt egy msncím csere.Este is jól elbeszélgettünk és másnap oda is adom neki a csokiját és nagyopn megvolt hadodva h adtam neki egy csokit de mielőtt oda adtam volna neki mondtam h ami benne van azon osztozkodunk:a milka csokiba raktam egy papírt amire azt írtam hogy péntek este menyjünk el színházba és vmikor egy masszírozás(vhogy szóba került este msnen) ő ebbe bele ment és pénteken el is mentünk színházba.Színház előtt elsétálgattunk jól elbeszélgettünk színház után meg haza kisértem nem kézen fogva hanem úgy ahogy a házasok,(így összekulcsolva)esernyő alatt.Mikor a háza előtt voltam kérdezte van-e kedvem bemenni mondtam hát jah ha nem zavarok bementünk jól elkesztünk beszélgetni már a séta közben is felmért engem meg beszélgettünk mi az elvárás a másikkal szemben ha járnánk elég jól megtalálzuk a közös nevezőt.Igenám de ennek a csajnak van egy ikertestvére ő meg lejött közénk dumálni nagyon jól elvoltunk röhögtünk stb még a tesójának is bejövök.következő hét hétfőn kedden nem voltam suliba és kedden volt a névnapja gondoltam ha már tetszett neki h elkezdtem lerajzolni a kutyáját akkor azt oda adom névnapjára.Kedden megkerestem nem volt otthon de az édesanyja tök kedvesen oda adta a számát kerestem de otthon hagyta a mobilját és később nem zaklattam.szerdán neki suli nap volt így nme tudtam neki oda adni csütörtökön nagy nehezen megtaláltam oda adtam neki egy kutyás kulcstartóval örült neki megpuszilt aztán elment.Pénteken meg nekem volt suli nap akkor azért nem láttam.Most kéne vmi okosat kitalálnom mert szeretném ha járnánk csak nem akarom azt csinálni hogy folyton én "nyomulok" .Most November elsején tervbe van nálunk egy vámpíros buli arra is gondoltam h meghívhatnám meg segíthetne a díszletekben.amivel még meglehet fogni az h szeret fogadni(tesó a pasijával azzal fogadott h kitud több aláírást szerezni a suliból és a nyertes a másikat elkényeszteti tejszínhab segítségével...) és még van egy masszírozás ami még nincs beteljesülve.szóval most igazán leragadtam nemsokára lesz a szülinapi bulija arra is jó lenne elérni hogy meghívjon(jah és a napokban láttam hogy az volt neki kiírva: Ha meg akarsz kapni, nem elég egy kacsintás, nem elég egy ital - többe kerül, mint gondolnád:P

Ez kihívás a javából mik az ötletek?


2010. szept. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem baj hogy nyomulsz, hiszen a férfinak kell "meghódítania" a hölgyet. Hivd el arra a vámpíros bulira, érezze jól magát! Szülinapjára vegyél neki vmi kedveset, de ne mézesmázos eltúlzott cuccot, szobadíszt porfogónak, akkor már olyasmit amit használhat, rád emlékeztet..

És amit msn-re kiírt azt szerintem csak azért írta hogy lásd hogy kellesz neki, nem gondolta komolyan :) (ez csak a véleményem)

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még nem is ismerjük egymást annyira nem fura egy kicsit ha adok neki ajándékot?
2010. szept. 26. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fura. Legalább látod majd a reakcióit.
2010. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18:11

hát azt irtad hogy voltatok színházban, csomót beszélgettetek, már át is mentél hozzá, akkor azért ne mondd hogy nem ismeritek egymást!!

De sztem egyépként se lenne ciki, montam h vmi kisebb nem eltúlzott ajándékot, csak vmi apróság :D

2010. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aki írt 18:11kor és 19:17 annak elkérhentném az elérhetőségét ha igen akkor légyszíves írj egy privát mailt
2010. szept. 26. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:

18:11

Hogy kell privit irni? én csak most regiztem nem tudom (xD)

2010. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak mikor színház után következő héten oda adtam a névnapi ajándékát akkor tök furcsa volt mondta h megérdemlek egy puszit adott és ment.Amúgy a 18:11 es kommentírót ha felvesszük a kapcsolatot nem ezzel a témával akarom nyagatni
2010. szept. 26. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:

18:11

elkültem privibe az msn-t vegyél fel ha akarsz

2010. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!