Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok mindig így?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve nemvolt barátnőm azóta akármit csinálok akárhogy próbálok szerezni egyszerűen nemsikerül... eljutok egy szintig ahol minden jó stb és ennyi legyünk barátok...Nemtudom mitcsinálok rosszul pedig tényleg normális vagyok szóval látják rajtam hogy én nem az a fajta vagyok aki csak d*gni akar és ennyi..... de egyszerűen semmi.Mindig azvan hogy szeretlek nemakarlak elveszíteni fontos vagy és kész....de nemakarom hogy összejöjjünk mert akkor végelenne a barátságnak....Komolyan nemértem mitcsinálhatok rosszul?Annyira elkeserítő ez a folytonos pofáraesés.... :(
2010. szept. 26. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ez csak egy nagyon szar lekoptato duma, a legjobb válasz rá hogy köszi már van elég barátom, akkor felejtsük el egymást. jobbat nem tehetsz. :S
2010. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:O
2010. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 év? Ugyan már, nem vagy elég türelmes. Ráadásul túl görcsösen is akarod.
2010. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindjár 18leszek.... most megpróbálom azt hogy jó maradjunk barátok és hátha később lesz valami...ha nem akkor nem kitudja ha sokat együttleszünk lehet ő is másképp gondolja...
2010. szept. 26. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:

legyenek elveid, legyél magabiztos, néha ne érjél rá

akkor tapadni fognak

aki olyan kis nyálaska, arra nem

ne áruld el egyből,m hogy teszik a csaj pl

ne áruld el azt sem az elején, hogy szereted

keltsd fel a kíváncsiságát, hogy örülhessen neked

ne add magad ezüsttálcán

2010. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Hát ezt hogy bejön nekem már ellőttem sajna de hátha van még esély :)
2010. szept. 26. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:

nem baj, hogy ellőtted

egyszer adj, aztán vedd el, aztán megint adj és megint vedd el

tartsd bizonytalanságban, akkor megszólal benne a kíváncsiság és harcra kész lesz érted

2010. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor most tegyek úgy mintha nemérdekelne és várjam hogy ő keres-e stb?
2010. szept. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!