Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lány és egy 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány és egy 37 férfi kapcsolatáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Rólam szól a kérdés, de már 10+ évvel ezelőtti történet, csupán eszembe jutott a napokban. A környezetünk teljesen elítélte, vége is lett, de hosszú éveken keresztül tartottuk a kapcsolatot, nem tudtunk elszakadni egymástól. Nem feküdtünk le egymással, sosem erőltetett semmit, ezért sosem gondoltam magamra áldozatként (továbbra sem). Viszont nagyon traumatikus volt az egész, hogy mindenki ellenünk volt, ő pedig folyton elégedetlen volt, amiért én nem tudtam kiállni rendesen értünk, folyamatos nyomás alatt éltem minden oldalról, apukám hetekig nem beszélt velem, csak kerülgetett a házban, vagy mindenféle idiótának elhordott. Igazából azt hiszem már feldolgoztam, tényleg csak érdekel, hogy mi a véleménye erről másoknak? (a mindenféle r*banc vagyok dolgot mellőzzük)
2022. szept. 25. 12:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#7 néha én is viccesnek tartom, vagy tragikomikusnak😀de amúgy nem ez teszi ki az életemet, csupán néha eszembe jut. De valóban elég kellemetlen még mindig ezen rágódni
2022. szept. 25. 14:32
 12/18 A kérdező kommentje:

Valójában apukámmal is elég rossz a kapcsolatom, sosem volt túl jó. Tőle is azt hallgattam egész gyerekkoromban, hogy önző vagyok, illetve hogy büdös k*rva kölyök vagyok. Valamint a már említett,, nem szólok hozzád hetekig" módszert vetette be. Éppen ezért ez a férfi nekem tudat alatt egy apaszerepet is betöltött, végre különlegesnek érezhettem magam, nagyon sokat beszélgettünk a gyermekkori traumákról, a különböző lelki folyamatokról. Én ezért kötődtem hozzá, a családomnak akartam érezni valakit, megbízni valakiben.

Azóta szerencsére megtaláltam a társam (ezért is érint rosszul, hogy még gondolok rá, mert bűntudatom van), aki szerencsére semmiben sem hasonlít sem az apámra, sem rá. Az elején borzasztó nehéz volt, hogy tőle nem a jól ismert bántást kaptam, ő teljesen elfogad olyannak amilyen vagyok, érdekes ő pont az önző szó teljes ellentétét látja bennem

2022. szept. 25. 14:40
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy mindenkinek a kedves, segítőkész szavakat, gondolatokat :)
2022. szept. 25. 14:42
 14/18 anonim ***** válasza:
10 es vagyok/voltam. Nekem mondod? Több mint 15 éve volt nekem az első mégis eszembe jut. Pedig elég kegyetlenül ért véget. (Férjezett nőt szerettem)
2022. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

de ez mi volt? mert párkapcsolatnak nem nevezném, hiszen még szex sem volt.


ami fura is, biztosra venném, h. egy ilyen faxi ráveszi a fiatal csajt erre.

nem is próbálta?

csók volt?

2022. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ő a tanárod volt?
2022. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon tisztelettudó volt, nem akart semmit erőltetni, mert én szűz voltam. Ennyi, tiszteletben tartotta. Illetve a kapcsolat része nem volt hosszú, szóval nem évekig állt fenn ez a helyzet. Csak az utána következő szerencsétlenkedés, írogatás stb tartott nagyon sokáig
2022. szept. 25. 15:09
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem volt a tanárom, miii dehogy 😀 azért ennyire én sem voltam naiv
2022. szept. 25. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!