Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lány és egy 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány és egy 37 férfi kapcsolatáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Rólam szól a kérdés, de már 10+ évvel ezelőtti történet, csupán eszembe jutott a napokban. A környezetünk teljesen elítélte, vége is lett, de hosszú éveken keresztül tartottuk a kapcsolatot, nem tudtunk elszakadni egymástól. Nem feküdtünk le egymással, sosem erőltetett semmit, ezért sosem gondoltam magamra áldozatként (továbbra sem). Viszont nagyon traumatikus volt az egész, hogy mindenki ellenünk volt, ő pedig folyton elégedetlen volt, amiért én nem tudtam kiállni rendesen értünk, folyamatos nyomás alatt éltem minden oldalról, apukám hetekig nem beszélt velem, csak kerülgetett a házban, vagy mindenféle idiótának elhordott. Igazából azt hiszem már feldolgoztam, tényleg csak érdekel, hogy mi a véleménye erről másoknak? (a mindenféle r*banc vagyok dolgot mellőzzük)
2022. szept. 25. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A pali undorítóan rád hárított minden felelősséget, könnyű volt neki, téged szidott mindenki, minden oldalról.
2022. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
kiábrándító
2022. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ebből is látszik, hogy valamilyen szinten nem normális az a férfi, aki 20 évvel fiatalabb lányt választ. Nyilván a pasi nem kellett a saját korosztályának, azok már átláttak rajta, hogy közel 40 éves vén fszként egy tini lányt akar felelőssé tenni a kapcsolatért.

Mert ha vki vénségére tizenéves kislányt akar, akkor legalább anyi töke legyen, hogy érett férfiként kezeli a helyzetet.

2022. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
A férfi hányingerkeltő, te pedig borzasztóan naiv voltál és sajnos még mindig az vagy valamilyen szinten.
2022. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Egy ilyen kapcsolat csak átmeneti lehet. Esetleg ha a lány tényleg szerelmes és a férfi úgy van vele, hogy mekkora mázlija van, hogy egy ilyen kis fiatal csajt sikerült felcsípnie, akkor gondolhat rá úgy, hogy ez a haláláig okés lesz. Hisz mikor ő már öreg lesz a lány még mindig fiatal hozzá képest.

A férfi részéről szerelem nem valószínű, hogy van. Inkább csak jó befektetés.

2022. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Befektetésnek semmiképp nem mondanám, illetve azt sem gondolom, hogy megérte volna neki mármint állandóan csak a problémák voltak, mert én lelkileg nem bírtam már, nem jártunk el sehova, nem feküdtünk le, semmi. Inkább arról volt szó, hogy volt egy ffi, aki sosem tudott működtetni egy normális felnőtt párkapcsolatot, rengeteg gyerekkori traumája volt, és valóban úgy viselkedett sokszor mint egy nagy gyerek. Szóval érzelmileg szerintem ugyanott tartottunk.

Viszont én még mindig magamat hibáztatom, mert sokat bántottam, nem tudtam megadni neki egy normális kapcsolatot, folyamatosan önzőnek tartott, én pedig elhittem. Még évek után is én kértem bocsánatot tőle amiért bántottam őt. Közben pedig éreztem, hogy annyira mégsem kerek a dolog, hiszen én még kb gyerek voltam, az első,, igazi'' kapcsolatban, még iskolapadban ülve. Úgyhogy egy érzelmi hullámvasút volt, gyűlöltem magamat, amiért bántottam őt, amiért nem tartottam ki, közben meg gyűlöltem magamat is, hogy miért is csak magamat okolom, hiszen valóban, egy kis naiv, tapasztalatlan fiatal voltam még. Nem tudom miért nem tudok hosszú évek után is szabadulni tőle, és ezektől a gondolatoktól

2022. szept. 25. 13:38
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló véleményen vagyok mint a környezeted, és viszonylag viccesnek tartom ahogy egy évtized távlatában is így eszed magad azon, hogy tiniként nem tudtál megfelelő támasza lenni egy középkorú férfinak, aki kis híján az apád is lehetett volna.
2022. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy felnőtt, érzelmileg éretlen ember, aki sikertelen a nőknèl megpróbált kihasználni egy naív kislányt, akinek a szemében ő a koránál fogva többnek tűnthet a kortársainál. Tipikus lúzer módszer. Csak ő annyira beszari volt, hogy még az ágyig sem vitt el.
2022. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont én még mindig magamat hibáztatom, mert sokat bántottam, nem tudtam megadni neki egy normális kapcsolatot, folyamatosan önzőnek tartott, én pedig elhittem."

Nem voltatok egymáshoz valóak. Nem csak a kor miatt. Az miatt is, hogy úgy viselkedett, mintha neked kellett volna őt megmenteni. Egy kislányba kereste a támaszt. Ne hibáztasd magad. Miért tennéd? 18 évesen épp, hogy felnőtt lettél, de attól még gyereknek gyerek...


"Viszont nagyon traumatikus volt az egész, hogy mindenki ellenünk volt, ő pedig folyton elégedetlen volt, amiért én nem tudtam kiállni rendesen értünk"

Hát ez hányinger. Egy kislányt akar társnak az infantilis ürge, erre még a családja ellen is hangolja.... Nem vagy hibás, kislányként az ember tesz olyan dolgokat, amit nem kellett volna, de tudjuk be annak, hogy te kislány voltál ez az ürge meg rád szállt és megszédített. Mindegy ez a múlt.. Csak tanulj belőle. Ne gyűlöld magad, nem volt egészséges az egész helyzet. 37 éves ember ne egy 18 évesbe keresse a megmentőt. Fogd fel úgy, hogy örülj neki, hogy nem lett nagyobb galiba....

2022. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az természetes, hogy még most is vívódsz. Az első az mindig az első marad. Jöhet bármilyen kapcsolat ezután. a múlt az a múlt. A kérdés szerintem inkább az, hogy mit tanultál belőle? Milyen kapcsolatot szeretnél most? Miben legyen más, mint az a férfi volt?
2022. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!