Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Excsajokkal/pasikkal barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Excsajokkal/pasikkal barátság az milyen? Van aki tart ilyen viszonyt?

Figyelt kérdés
Tartod a barátságot az exeddel találkozgattok vagy msn-en dumálgattok? kort és nemet is írjatok!
2010. szept. 26. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag jóban vagyok az exeimmel.

Nincs értelme haragudni. Persze nem azonnal lettünk haverok, de idővel lehetséges.

24/f

2010. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Első kedvesemmel a mai napig jóban vagyunk. Szerintem nincs ezzel semmi gond. A barátság az barátság, a szerelem meg szerelem. Épülhetnek egymásra is (ez az optimális), de megvannak egymás nélkül is (a barátság önmagában is sokáig bírja, a szerelem általában csak 2-3 évig).


Én 27/F vagyok most, említett első kedvesemmel 21 évesen jöttem össze, és majd' egy évet voltunk együtt. A barátság viszont azóta is töretlen.


Második kedvesemmel sem rajtam múlott, hogy utána már nem tartottuk a kapcsolatot. Egyesek valamiért ódzkodnak ettől, azt tudom, bár azt a mai napig nem értem, hogy értelmes, felnőtt emberek közt az ilyesmi miért lenne egyáltalán probléma.

2010. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, Én két volt kedvesemmel is nagyon jó viszonyt ápolok.

De megvan az ellenpélda is, mert van olyan volt pasim, akivel egy helyen dolgozom, mégsem szólok hozzá, h anem muszáj, mert anno becsapott. Itt nem a ffira haragszom, az embert vetem meg.

2010. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, Én két volt kedvesemmel is nagyon jó viszonyt ápolok.

De megvan az ellenpélda is, mert van olyan volt pasim, akivel egy helyen dolgozom, mégsem szólok hozzá, ha nem muszáj, mert anno becsapott. Itt nem a ffira haragszom, az embert vetem meg.

2010. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
van akivel igen, van akivel nem. akikbe nagyon szerelmes voltam nem tartom a kapcsolatot, mert fáj a dolog, és nem tudnék úgy rájuk nézni, ahogy egy barátsághoz kéne. akikkel érzelmileg nem volt ennyire komoly a dolog számomra azokkal eljárok kocsmázni, dumálni, vizipipázni. előző párommal azért nem beszélek, mert friss a szakítás, és ő még szerelmes. idővel ezek a gátlások majd elmúlnak, talán, és barátként összeülhetünk beszélgetni, de az nem holnap lesz =)
2010. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én csak az egyik volt barétommal vagy nagyon jóba.

Igaz, hogy csak 1 hónpot jártunk, de kellett egy év kb még egyikünk sem sem akart a másiktól semit és kialakult egy barátság....Mindent meg tudunk beszélni, már mi bajunk van:)

2010. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 2 volt barátom kivételével mindegyikkel joba vagyok:)

az egyikkel pont tegnap taliztam:D és az a kettö akivel nem vagyok joba arrol sem én tehetek hogy igy alakult.de nemisbaj kinek hiányoznakxD

2010. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra. Bárki is pontozott le, köszönöm neki, hogy újra emlékeztetett rá, miért is hagytam itt ezt az oldalt több hónapra, és miért is volt rossz ötlet most megint visszanéznem. Köszi...
2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első barátommal nem tartom a kapcsolatot mert elég csúnyán dobott aztán meg megígérte,hogy ő nem csinál olyat,hogy letilt msn-en meg stb.Jóban leszünk majd blablabla.. De mégis azt tette..Találkozni meg nem szeretnék még egyszer...-.-"15/L
2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!