Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellette maradjak? Másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellette maradjak? Másfél év után sem tudunk dűlőre jutni.

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok,a párom 30.Másfél éve vagyunk együtt,de ennek ellenére nem tudjuk eldönteni,hogy mit kezdjünk a másikkal.Nagyot csalódott az exben,aki majdnem 8 év után,minden előzmény nélkül elhagyta.Emiatt nagyon óvatos és megfontolt.Kitartunk egymás mellett,és minden olyan,amilyennek lennie kell,csak nem halad a kapcsolat.Én lassan családot szeretnék,de nem tudom,hogy Tőle megkapom-e azt amire vágyom.Érzem,hogy ragaszkodik hozzám,bízhatok benne,és ezen felül megkapok mindent,amire szükségem van.Nem tud szabadulni attól a gondolattól,hogy egyszer én is elhagyom.Emiatt nem mer lépni.Pedig nekem Ő az életem.Vele képzelem el a jövőt!
2010. szept. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkalmatlan a családalapitásra.Vagy vársz és késöbb jobban fog fájni hogy nem jo ez igy,mégsem Ö a nagy Ő..vagy fordul a kocka és benö a feje lágya.Választhatsz.lépsz vagy maradsz magyarán.30évesen már kellene lennie életcélnak.Szerintem.Dönteni és megmondani helyetted hogy mit csinálj senki nem tud.Neked kell érezned hogy érdemel ez a kapcsolat annyit vagy már itt halott az ügy.
2010. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nyilván hatalmas csalódás érte a párodat, amit nehezen tud kiheverni.

Ha folyton azt érezteted vele, hogy neked nem elég amit nyújtani tud, akkor még jobban el fog bizonytalanodni.

Próbálj meg kicsit türelmesebb lenni, és mindazt a szeretet, amiről itt írtál, éreztetni vele! Nem muszáj szavakban, néha elég a tettekben is. Ha biztonságban és szeretve érzi magát, akkor sokkal könnyebben meg fog tudni nyílni neked, és akkor el fogtuk tudni indulni valamerre! Sok sikert hozzá!:)

2010. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. szept. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!