Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Tönkreteszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Tönkreteszünk így mindent.

Figyelt kérdés
18 év körkülönbség. Mit tennétek? tönkreteszünk mindent. 15 éve van párja egy gyereke és úgy érzem szeretem és ez kölcsönös. Szinte minden nap beszélünk, találkozunk.. Nagyon hiányzik, ha nemlátom és elmondása szerint én is neki. Belehalok. Mit tegyek? Próbáljuk meg és tegyük tönkre a múltat és ezzel lehet a jövőt is?
2010. szept. 26. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
PÁFF!Ez mindenkinek kemény.Sokan jönnek azzal majd hogy így ne tedd tönkre meg úgy ne - én éltem együtt nővel úgy hogy úgy éreztem mást szeretek.Ilyet nem lehet sajnos.Mondjuk gyerek nem volt.
2010. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem mennék bele ebbe a kapcsolatba...

max akkor, ha már elvált az előző párjától... vagy inkább akkor sem...

2010. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne dúljátok fel egymás életét, a véleményem szerint. Maximum élvezzétek egymás társaságát titokban, de ne szakítsd el egy gyermek szüleit, neki se engedd, hogy ezt tegye. A titkos szeretői kapcsolatnál nem szabad többet, leginkább a gyerekre való tekintettel. Az én szüleim példája miatt mondom. Túlélhető a válás a gyerek számára, de a kár, a hiány nem pótolható, mintha rokkantként, nyomorékként kellene elindulni az életben...
2010. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a titkos találkozót sem ajánlom. Nem a kor a probléma, hanem hogy párja van, akit Veled készül megcsalni.

Ha ez a pasi egy félrelépős típus, mégse Te légy az, aki kiváltja ezt belőle. Nem kell ez Neked, most légy még erős, amíg tudsz.

2010. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felesége tudja? Tudatni kellene vele... őszinteség, őszinteség, őszinteség.
2010. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!