Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, teljesen összezavarodtam?

Figyelt kérdés
Van egy lány nemrég ismertem meg,beleszerettem,de egy barátom szerelmes belé(aki fontos nekem).A lány is így érez irántam.Most mitkéne tegyek?
2010. szept. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy szereted és te jössz be neki jobban
2010. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Össze kéne gyere a csajjal,természetesen miután a barátodnak is elmondtad.Ha a barátodon keresztül ismered az gázabb...Mondjuk én meg a bátyám elől szerettem el csajt.Ha a srácon keresztül ismered az tré,dumálj a spanoddal,biztos nem tetszik majd neki.Ha meg nem rajta keresztül ismered akkor szólsz a srácnak és irány a csaj.
2010. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemrajta keresztül ismertem meg. de ha megtudná akkor összezuhanna:S
2010. szept. 26. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj.Ez ilyen.Ezért szólj a haverodnak előre.De döntsd el te.Olyan úgysincs hogy mindketten epedjetek egymás utána semmire.A spanod meg majd megbocsájt.Az enyém megdugta a csajom.A haver megvan a csaj nincs.Mondjuk ő is szólt előtte mert ilyen friss szakítás volt és utána összejöttem vele újra,a gyerekkel nem is beszéltünk 1-2 évig utána.Legyél egyenes a gyerekkel az a lényeg.Azt meg ha tényleg jó barátod ő se akarhatja hogy ha mindketten epedtek egymás után ne legyetek boldogok.Maximum nem találkoztok egy darabig vagy nem úgy hogy a csaj is ott van.
2010. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszodat. hálás vagyok érte!:)


ugyérzem össze kell jönnöm a lánnyal,és holnap beszélek is a spanommal.

2010. szept. 26. 01:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha oly hálás vagy egy + -t megérdemelnénk igazán,nem? :) Ezt mindenki elfelejti
2010. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!