Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazo tipus vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazo tipus vagyok egy kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre magamon, hogy a mostani párom olyat hoz ki belőlem, amilyen eddig sosem voltam.

Sosem kiabáltam egyetlen párommal sem. Mostani viszont nagyon ki tud hozni a sodrombol. És az a baj, hogy ő is olyan, mint én. Tud veszekedni, es ahogy latom szeret is. Vagy nem tudom.

De még ha nincs is igaza, addig ragozza, míg osszeveszünk.

Mert en sem hagyom magam, főleg ha valamiben tudom, hogy nincs igaza...

Nem tudom egyszerűen rahagyni.

Ezek a viták után jön ugye részéről a szex megvonás. Én ugye azon húzom fel magam, és emiatt van veszekedés.

Testileg sosem bántanám. Pedig neha azt erzem, meg tudnam folytani.

Én nem ilyen vagyok, es nem tudom, hogy hozza ki belőlem.

Amikor normaisak vagyunk, akkor ez a legjobb kapcsolatom az életemben.

Hogyan tudnék uralkodni magamon? Nekem valahogy ez nagyon nehezemre esik vele.


2022. szept. 16. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kihozza belőled, vol olyan kapcsolatom ahol azt éreztem amit te, magamat hibáztattam.. miután szétmentünk elkezdtem naplót vezetni, mi esett rosszul, a vitákat is, érzelmi napló volt inkább. Aztán ahogy elkezdtem beleolvasni pár hónap után rájöttem nem velem volt a gond. Ő hozta ki belőlem és manipulált profi módon..
2022. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
35F.
2022. szept. 16. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Válasz egy Miss Kick-Boxer-t magadnak, ő karbantart majd...
2022. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*fojtani
2022. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Szerintem szakítsatok. Ez a szexmegvonás-hülyeség ha jelen van, ott már nincsen miről beszélni. Ez az egyik legundorítóbb manipuláció, amit el tudok képzelni. Aztán ha úgy tartja "úri" kedve, akkor majd megcsal, és utána jön az hogy vidáman hibáztat téged hogy nem adtad meg neki a szexet? Voltam már ilyen helyzetben, és 30 éves énem nevében mondom: Menjen az ilyen a π-csába...!
2022. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a szexmegvonás dolgot soha nem értettem. Ha összeveszünk, akkor egyszerűen nem akarok vele szexelni, mert nincs hozzá kedvem. Ez miért lenne megvonás? Vacsorát adok neki, de összebújni miért kötelező, ha haragszom rá?

Ez az első kapcsolatod? Vagy az előzőben is ilyen voltál? Kérdés, hogy ki itt a bántalmazó. Nekem is volt olyan pasim, hogy folyton veszekedtem vele, kész házisárkánynak éreztem már magam. Ő meg persze folyton mondogatta, hogy én vagyok a rossz, mert ő mindent megtesz. Aztán persze szakítottunk. Utána olvastam egy könyvet a mérgező emberekről, és pontról pontra mintha róla írták volna.

Ha valaki kihozza belőled az állatot, lehet, hogy benne van a baj.

Persze az is lehet, hogy benned, ennyiből még nehéz eldönteni.

2022. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Másokkal sosem voltam ilyen. Volt már 4 éves, 6 éves, 2 éves kapcsolatom.

De ez a mostani olyat hoz ki belőlem, amit soha senki.

Mindig is voltak elvárásaim, úgy érzem ésszerű keretek között. De a nőknek is voltak.

A szex megvonást meg úgy kell érteni, hogy megmondja, hogy most akkor 1 hétig, x napig nem lesz szex.

2022. szept. 16. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondja? Ja mondanám veled lehet nem lesz... vagy rúgnàm ki az ilyen zsarolót.
2022. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szexmegvonás alatt azt értitek hogy ha probléma van köztetek akkor nincs kedve lefeküdni veletek a nőnek? Talán kötelező haragban is kielégíteni a ti szánalmas, állatias igényeiteket?
2022. szept. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán nem passzoltok, kérd meg, hogy menjetek el valami párterápiára, vagy mielőbb szakíts vele. Ennek semmi értelme.
2022. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!