Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok a helyemben? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok a helyemben? :S

Figyelt kérdés
A volt barátnőm 80 km-re lakik tőlem és újra beszélgetünk msn-en meg hívtam is már olyan nosztalgia szerű fellángolás jött létre inkább a részéről. Tavaly ilyenkor jártunk és télen szakítottunk. Most komolyan elkezdett közeledni felém, de én már kiszerettem belőle mára elég alaposan. Nos van két lehetőség: hétvégente eljárok diszkóba csajozni ami 1-2 ezer vagy hozzá megyek és bevállalom megpróbálok ismét bele szeretni újra összejönni vele és hozzá utaom 2 ezer forintért minden héten? Ti mit választanátok? Már nem szeretem de mint csak még dögös és bejön nekem :D
2010. szept. 25. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A diszkóban nem hitegetnél senkit. Nem ér annyit pár numera, hogy tönkretedd az exed.
2010. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fellángolás, akkor az elfog múlni sajnos elég hamar.Szerintem hagyd a volt barátnőt, valamiért annak idején nem ok nélkül szakítottatok, nem hiszem, hogy nagyon műküdne a dolog.Közelbe is tudsz találni egy lányt, aki talán nem csak a fellángolás érzetet kelti,csak meg kell találni.

Sokszor szokták ilyenkor mondani a felmelegített káposztát.

2010. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Szerintem is hagyd békén a volt barátnődet, megnyugodott nem kéne elkezdened őt hitegetni hogy így szereted meg úgy szereted őt megint azt ha majd valahol összeakadsz egy lánnyal aki teszem fel helybéli akkor majd lepasszolod...


Próbálj meg abból a pár ezer forintból olyan helyre elmenni ahol értelmes lányokkal tudnál összeismerkedni

2010. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de kedves válaszolók! a félre értés elkerülése végett megjegyzem hogy ő keresett meg engem!
2010. szept. 25. 21:39
 5/6 A kérdező kommentje:
én senkit sem hitegetek
2010. szept. 25. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Így ajánlottad fel az összejárást? Dögös vagy és hiányom van, de ha már ott vagyok, megpróbálok beléd szeretni...
2010. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!