Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy sosem a beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy sosem a beszélgetés mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
kb 4 hónapja járok egy lánnyal és valahogy sosem jön össze nekünk egy jó beszélgetés. Mindig próbálkozunk van amikor kb 2 órát is tudunk beszélni valamiről de mostanában már sose jut eszünkbe semmi sem amikor találkozunk akkor is nagy a csend suliról igazán nem akarunk beszélni bár mostanság már csak azzal töltjük el az idő.. Úgy érzem kezd egyre romlani emiatt a kapcsolatunk :( Tudnátok írni valami segítséget bár nem hinném hogy lenne rá...
2010. szept. 25. 15:06
 1/7 anonim válasza:

Szia, az első kérdésem hogy hány évesek vagytok? igazából arra lennék kíváncsi, hogy mekkora a korkülönbség, csak mert ez is probléma lehet. Ha pl. egy 16éves lányt érdekel valami, az már nem olyan biztos hogy egy 20éves srácot is.

Nem tudom, hogy van-e közös hobbytok(?!), csak mert h ha nincs akkor találhatnátok, az nagyon sokat segít.

Ha nagyon-nagyon szeretitek egymást, akkor képesek lesztek a változtatásra és akkor biztos nem lesz gond=)

2010. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia 16 évesek vagyunk mind a ketten sajnos ez az igazi gondunk semmi hobbink nincs még közös témánk se :( szeretjük egymást de kezd kellemetlen lenni a dolog... Nem járunk buliba inkább mind a kettőnk otthon ül és tanul megbeszélünk találkozást de az is már teljesen más lett mint az elején volt :(
2010. szept. 25. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A változatosság NAGYON fontos! Menjetek együtt sportolni, úszni, bármit, amit ketten lehet csinálni!
2010. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
idő hiányában ezt elég nehéz lenne megoldani :S
2010. szept. 25. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szervezzetek valami programot, ne csak úgy talizzatok. Mert ahogyan mondtad nem jártok sehová... Elmehettek a Pál völgyi cseppkőbarlangba, állatkertbe, moziba stb... lesznek közös élményeitek, talán többet is fogtok beszélgetni ha jobban megismeritek egymást! :) Ha szereted a lányt akkor még megér pár próbálkozást szerintem. Hajrá! :)
2010. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olyan messzire még nem gondoltam de mozi biztosan lesz :)
2010. szept. 25. 15:58
 7/7 anonim válasza:
igen, mindenképpen menjetek el együtt valahova, 16évesen van a legtöbb ideje az embernek (elhiheted,.. ennél már csak rosszabb lesz)
2010. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!