Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének érzem magam. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy hete barátom...és én úgy gondolom hogy vhogy nem vagyunk egy hullámhosszon de bnőim azt mondják h még nem is régóta vagytok együtt,még várjak ne adjam fel túl hamar.Végülis igazuk van de hát... előtte lett volna egy másik barátom csak elutasitottam a mostani miadt. És vele sokkal jobban érzem magam , és inkább vele szeretnék lenni ... de a mostanit nem szeretnémmegbántani .. ááh nem tudom mitcsináljak ....
2010. szept. 25. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha azt, akivel a mostani barátod előtt járhattál volna, azzal jobban érzed magad, akkor szerintem őt válaszd. És nem félj attól, hogy a mostanit megbántod... Minket is bántanak eleget.
2010. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még azt szeretném hozzáfűzni, hogy ne a barátnőidre hallgass, hanem saját magadra, és cselekedd azt, ami neked jobb. Nem ők járnak ezzel a fiúval.
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ:)

még attól félek hogy a mostani barátom tesoja megharaxik rám mivel a legjobb bnőm ... meg akivel elvagyok" mint barát vele ha járnék már nem ilyen lenne,tehát hogy nem így viszonyulnánk egymáshoz..

2010. szept. 25. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha az a barátnőd igazi barát akkor ezek után is az marad. Ha meg nem akkor sose volt a legjobb barátnőd. Szerintem ne félj belevágni :)
2010. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!