Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? úgyérzem itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? úgyérzem itt a vég.

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 2 hónapos kapcsolatom volt és nagyon szerettem azta pasit de vége lett,azt hittem nem élem túl,hónapokig magamba voltam zuhanva,míg egyszer megismerkedtem egy fiúval vagyis már régebb óta ismertem de csak barátok voltunk,de most elkezdtünk járni,bulikba is együtt járunk,és nagyon szeretem,úgyérzem végre felépültem,de anyumék nem engedik hogy ezzel a fiúval járjak mert hogy én fehér vagyok ő pedig cigány,{bocsánat a kifejezésért} de nagyon rendes,és kedves:) csak anyumék ismerik a családját és hát nem szép történetük van:S és anyum meg apum eltilott tőle :'(. és kérlek segítsetek nem akarok megint magamba zuhanni ..elég volt belőle!!!:'( de már nem bírom tovább!!! SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!:"(
2010. szept. 25. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
újabb bizonyíték hogy a nők a rosszfiúkat szeretik...
2010. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem erre vagyok kíváncsi :(
2010. szept. 25. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
hallgass a szüleidre. te ismered őket a legjobban, te tudod, hogy jót akarnak-e vagy csak direkt eltiltanak.
2010. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem akarnának rosszat de nem tilthatnak el attól akit szeretek :(
2010. szept. 25. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéz..!!
2010. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen nagyon nehéz:'(
2010. szept. 25. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ez gáz hallod! nagyon sajnálom nekem is volt hasonló, hogy családi okok miatt nem jött össze a dolog! de ne aggódj csak meg tudod oldani valahogy ez olyan mint a szerelmünk lapjai című film a Te eseted az jut szembe róla mert ott a lányt eltiltják a pasitól gondolom láttad már!
2010. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

és te feladtad? =(=(

én nem szeretném feladni küzdeni szeretnék érte,de már szinte kise engednek sehova se nehogy még csak véletlenül is összetalálkozzak vele=( de am igen láttam már szomorú film =(

2010. szept. 25. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha boldog akarsz lenni és nem akarsz 10 gyereket a nyakadba és segélyből élni akkor keresel egy normális pasit!
2010. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de nekem ő kell =(
2010. szept. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!