Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megcsókolni?

Figyelt kérdés

Nyár utolsó 2 hetében belezúgtam egy srácba, akivel össze is jöttem.. Azóta együtt vagyunk, eddig minden jól ment, csak az zavar h nem csókolt még meg.. Amikor alkalma lett volna rá, akkor herpesze volt (ami igaz is volt), utána meg volt fázva, és arra fogta...Az elején mondta, h nem akarja elsietni a dolgot. Komoly kapcsolatot szeretne.. Szerintetek ez így "normális" hogy 1 hónap után sem csókol meg, vagy velem van baj ?:O

Én 14/L Ő 17/F


2010. szept. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem meri megtanni...tedd meg akkor te !
2010. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem akar, de hogy miért nem tudom!

Csókold meg te, vagy fél vagy nem tud csókolozni vagy büdösz a szájja

2010. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megtenni*
2010. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret. Ez így egyáltalán nem normális, hogy 1 hónap után sem csókoloztatok. Lehet hogy büdös a szád.
2010. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szimplán be..szari mert nem tud smárolni! kapd le te!!
2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont normális a srác is és a szitú is. 1 hónap azért nem olyan sok idő még. Lehet, hogy még sosem csókolt meg senkit és tényleg nem szeretné elkapkodni, mert fontos vagy neki és szeretné ha tökéletes lenne. Komoly kapcsolatot szeretne úgyhogy simán fent áll ez a lehetőség:) Vagy még tényleg nem szeret annyira(de ez nem jelenti azt, hogy nem fog még jobban megszeretni), hogy megtecse:)


Legyél türelmes, ha pedig még 2-3 hónap után sem akarja akkor beszéljétek meg miért nincs csók. Erőltetni egy csókot nem jó..mindkét fél vesztesen jön ki belőle.


L/18

2010. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azóta együtt vagyunk, eddig minden jól ment, csak az zavar h nem csókolt még meg.."


Én ezt komolyan nem értem. Hogy vagytok együtt ha még le sem smárolt? Fogjátok egymás kezét vagy mi? o.0


21f

2010. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!