Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tutyimutyi vagyok?

Figyelt kérdés

Első filmnézős délutánom volt a csajommal, és tök jól elvoltunk, összebújtunk, smaciztunk, minden...(nem kell ARRA gondolni)

Elbúcsúztunk, erre felhívott nemrég, hogy többet várt tőlem, hogy tök visszahúzódó vagyok meg ilyenek..., érdekes mert az előző csaj aki barátnőm lehetett volna, pont emiatt nem ment bele, mert akkor meg túlságosan rányomultam, és nem tetszett neki...

MOSt akkor mivan?


én 17, Ő 16


2010. szept. 24. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
most direkt hagytam hagy bontakozzon ki a csaj, ezekszerint kárvolt..... :S
2010. szept. 24. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Most éppen szerencsésebb helyzetben vagy.
2010. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kettő között. Haladj finoman tovább, és döntse el ő, hogy együttműködik vagy visszautasít.
2010. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Holnap dugd meg.
2010. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól van, végülis annyit mondhatsz neki, hogy igazából nem akartad lerohanni,mert nem vagy bunkó:)

Szépen lassan közeledj hozzá, akkor nem lesz semmi baj, lehet hogy a lány többet akar.

2010. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Öh... csak azért, mert egyik-másik csaj nimfomán, te még ne legyél teperős törperős XD

Többet várt? Mi az, hogy többet VÁRT? Miért nem tudott Ő tenni valamit, ha akart valamit? Nehogymár...

2010. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rúgd ki! Elkényeztetett hisztis liba! Már bocs!
2010. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!