Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi Tutyimutyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi Tutyimutyi "randizás" terén?

Figyelt kérdés
Az valami magyar sajátosság, hogy inkább magunkban szenvedünk minthogy tegyünk érte valamit? Tényleg jobb 2-3 hónapig csak azon gondolkodni, hogyan mondjam el neki? Tényleg jobb várni a sült galambot?
2010. júl. 10. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak én nem értem?
2010. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kell.:) Hogy mikor végre összejön a dolog akkor nagy legyen a sikerélmény.:)
2010. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs bátorság és önbizalom egy szem se :s
2010. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ha megismerkedek egy lánnyal és teccik max. egy héten belül elmondom neki nagyon sok idegeskedést megspóroltam vele mivel úgyis nemet mond, akkor legalább essünk túl rajta.
2010. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. hozzászoló te vagy a maradék 10% aki jól gondolkodik. Mondjuk nem vagyok naív, tudom miért van ez, ez inkább ilyen költöi kérdés volt.:]
2010. júl. 10. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem konkrétan a NEM-től félnek hanem az utózöngéktől.Nyilván olyasvalaki tetszik meg az embernek akivel gyakran van ugyanazon társaságban.Hát utána következő időszakban kicsit kínos összefutni vele hogy"ja helóka mizus hogy vagy amúgy...szép az idő."
2010. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

00:27


Így van, nagyon igazad van, nem az elutasítás a rossz, hanem az, hogy utána egy társaságba fogtok járni. Sok hülye pletyka, cikizés elveszi az emberek kedvét az őszinteségtől.

Én ha idegen városban vagyok, idegenek közt, sokkal könnyebben ismerkedek, mert nincsenek következmények, ha nem jön össze, szóval csak nyerhetek.

A lányok pedig általában elég hülyén kezelik az ismerkedős helyzeteket: ha nemet mondanak, akkor gyorsan elmesélik a barinőknek, hogy milyen béna volt a pasi, ez senki önbizalmának nem tesz jót.

Volt olyan eset, hogy azt hittem nemet mondott a csaj, mert csak kínosan mosolygott, feszengett, a barátnőire pislogott. Nem is hívtam többet, aztán visszahallottam, hogy megsértődött, mert nem akarok tőle semmit. De könyörgöm! Ha bénán kommunikál, akkor ki a hibás?!

2010. júl. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
DE most mi ez,hogy tutyimutyi?Nekem az a véleményem,hogy a sütőt elp kell melegítni,szóval egy 2 napja ismert nőtől nem kérdezem meg,hogy mi lenne,ha.De ez lehet,csak az én vaskalapos stílusom,
2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én az elméletet már tudom, már csak gyakorlatban kéne használnom. Már egy csomószor megbeszéltem magamban, hogy nyugodtan odamehetek egy lányhoz, nem fog megenni. Meg h nem-et mond akkor se lesz semmi. Ezt mind értem. Mégis mikor odaérek. Passz, mintha teljesen kikapcsolna az agyam.
2010. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja bizony én is tanultam most belőle. Egyből lépni kell. Több hetes értelmetlen idegeskedést spórolhattam volna meg.

íme egy kérdés amit én tettem fel. Lehet belőle okulni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!