Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy flörtölök?

Figyelt kérdés
sziasztok. 20éves srác vagyok,s az a problémám hogy van barátnőm,szeretem nagyon,sírtam miatta,mellette és rengeteg közös érzés kapcsol össze minket.Egyszerűen érzem hogy szeretem,soha nem hagynám el. De ha nincs ott,ha látom a helyzetet,elkezdek flörtölni,ismerkedni idegen lányokkal.Leszólítom őket mondjuk buszon,bárhol,elkérem a számukat stb. De eddig nem léptem félre,a legtovább ameddig elmentem hogy csók előtt 2centivel kaptam el a fejem,hogy bocs mégsem tehetem ezt,de sosem léptem félre,ha megkérdezték megmondtam h van barátnőm stb...Mikor csajozom,egyre csak hajt valami hogy enyém legyen,fel tudom-e szedni stb. de ahogy észbekapok,iszonyatos lelkiismeretfurdalásom van,akár még egy két mondatos bemutatkozás után is,hogy mi a f*szt csinálok,minek szedem fel mikor otthon van akit szeretek? Eléggé rosszul érzem miatta magam. Szerintetek normális hogy ilyet csinálok? Van ötletetek miért "kap el az ösztön" mikor imádom a bnőmet,vagy hogy hogyan álljak ennek ellent?
2010. szept. 23. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem normális!! Remélem a barátnőd minél előbb megtudja, és kidob téged rögtön. Én első alkalom után kib*sztalak volna, már bocs. Nem tudom mit képzelsz, te mit szólnál, ha a barátnőd csinálná ezt más férfiakkal, amit te?
2010. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha az én pasim lennél és megtudnám, úgy szájba rúgnálak, hogy egy fogad sem marad (bocsi a durvalitásért). Elvárod, hogy ő ne flörtölgessen, mert gondolom elvárod és erre te ilyeneket csinálsz? Ő megbízik benned! És mond csak mi lesz ha megtalálja a mobilodba a csajok számát? Nem kell sok idő, hogy leessen neki. Jobb lenne ha abbahagynád... Amig nem derül ki!
2010. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom,nem ez a lényege a mondandódnak de nincs benne a számuk a telomban,mert addig tart,ameddig el nem kértem,aztán törlés azonnal.

Próbálok leszokni erről,kettönk miatt mert - mint mondtam - szarul érzem magam tőle. Lehet hogy nem vagyok kapcsolatba való vagy még nem éltem ki magam?? :S De viszont imádom bnőmet. Nehéz elmagyarázni,hogyha más lányt látok akkor testi tüneteket generál de a szívem meg visszafog hogy ne tegyek semmit ha lenne esély se. Viszont teljesen le akarok szokni egyáltalán hogy megszólítok más lányt arról is.


Srácok,akik hasonló helyzetben vagytok/voltatok írjatok ti is,hogy sikerült ez! köszönöm.

2010. szept. 23. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Na jó, ez durva öreg! Nem értem miért kell így viselkedni. Jó, én is utána fordulok egy-egy formás fenéknek, azt nem bírom ki... ne de ez... 22/F
2010. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban le akarsz szokni erről a rettentő rossz viselkedésről akkor mielőtt elkapna a hév gondolj a barátnődre, hogy mennyire szereted, és hogy milyen rosszul esne neki hogyha megtudná stb stb. Ha még ez sem tart vissza akkor bizony nagy bajba vagy haver..Ez mind fejben dől el.
2010. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
49%
Nekem is van bnőm, és én is ugyanúgy flörtölök, de én sem csaltam meg a párom(nem is fogom). Lehet, hogy még nem élted ki magad, és még szeretnél szórakozni jó párszor :). Szoktál buliba menni a bnődnél nélkül?(én igen) 19/F
2010. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Testvér,a többiek megmomndták a magukét, ez eddig rendeben van, de igazából azért kap el az ösztön mert a pasik ilyenek, igen csajok ilyenek vagyunk, bármennyire is nem akarjátok elfogadni, én magamból indulok ki.. az a lényeg egy pasi ha le van kötve az szép és jó, mert egyedül nehéz, párosban ott van az aktuális, de a pasi agya ugy müködik egy idö után,hogy ember, mutasd már meg... és akkor a pasi azt gondolja magának be kell bizonyitania, hogy az hogy ö foglalt, még attól képes arra hogy hóditson... inverzibilis helyzet, de ez egyszerüen csak... khm... talán ugy lenne értelmes fogalmazni hogy férfiúi hiúság
2010. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja igen... 24/F
2010. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is azt érzem,amit az utolsó mondott hogy van barátnőm,nem csalom meg de ha meglátok egy jó nőt akkor kényszeresen be kell bizonyítanom magamnak hogy képes vagyok legalább érdeklődést ébreszteni benne magam iránt. Egyszerűen jól esik hogy látom a vonzalmat a szemében irántam.


Nem tudom hanyadik kérdező(bocsi): Nem szoktam nélküle bulizni járni,azt vele szeretek inkább. :)


Amúgy próbáltam azt,hogy kiszivott nyakkal lenni állandóan de még jobban tapadtak rá a csajok...

Egyébként igaz,fejben dől el,össze kell szednem magam és ha újra "helyzet" van,észbekapni azonnal,hisz a kapcsolatom a tét,azt meg nem akarom eljátszani :)

2010. szept. 24. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát faszikám valahogy csak próbáld már visszafogni magad!! :D Menni fog az hidd el.. előbb vagy utóbb , csak akarat kérdése:)! Minden pasiban benne van ez a vadász ösztön, ha van b nője ha nincs! De addig normális míg nőket nézegetsz nem pasikat XD!! Ha csak megnézed őket az még nem nagy gáz, mert nézni még csak szabad azért van a szemetek XD, nah de a teló szám meg stb...
2011. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!