Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Nyár elején összeismerkedtem egy fiúval. a nyár alatt legjobb barátok lettünk..aztán egyszer közelebb is került hozzám.elkezdtünk járni.már egy hónapja járunk. ez idáig rendeben is lenne. csak hogy én 14 éves vagyok ő pedig 17 pár hónap és betölti a 18-at. a szüleim tudnak a dologról és nem nagyon örülnek neki..persze tudom hogy miért. már megbeszéltem a barátommal h arról a dologról szó sincs... ő ezt megértette és közölte velem h ő se gondolkodott ezen... ő tudja h én még fiatal vagyok stb. nagyon szeretjük egymást..de engem ez a dolog nagyon zavar...szerintetek micsináljak? szakítsak vele? :(
2010. szept. 23. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi esejed tul nagy a korkulomseg egy ideig mukodik aztan egy kis ido mulva vege , hosszu kapcsolatra szerintem ne szamits vele
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam hogy a fiuk 18 evesen nem tudnak masra gondolni mint a szexre, magambol indulok ki, 25 evesen. Tehat vagy egy olyan lovagot fogtal ki aki var rad 2-3 evet, vagy meg fog csalni. En a harmadikat valasztanam a helyedben, a lanyok korabban ernek mint a fiuk, varj fel evet es ha meg mindig szeret, fekudj le vele.
2010. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 3 évvel vagyok idősebb a barátnőmnél, bár ő 17 volt, amikor összejöttünk 3 évvel ezelőtt :) ha szeretitek egymást, akkor más nem számít
2010. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 szinte 4 év nem nagy korkülönbség.Mondjuk ilyen fiatalon lehet h az de ha nagyon szeretitek egymást akk vártok vele.
2010. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszok:) így egy kicsit megnyugodtam:)
2010. szept. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!