Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora korkülönbség? Járhat valami következménnyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó haverom és van egy közös ismerősünk. A haverom 20 éves, a lány meg 13. A lány korához képest érettebb külsőleg is, de belsőleg is. Normális, aranyos, rendes lány. És ma haverom azt mondta, hogy alakul köztük valami. Haverom is normális, rendes, stb., ezért kérem a segítségeteket, hogy ha összejönnének, haveromnak lehet belőle hátránya? Konkrétan arra gondolok, hogy ugye a lány még csak 13 éves.

Abban biztos vagyok, hogy nem döntené meg a lányt, ha igen, akkor se a következő néhány évben. És hogy ha nem mégis, akkor is csak 2-3 év múlva, akkor bűncselekményt követ el?


Ha járnak, sétálnak, csókolóznak, stb., de nem fekszenek le, csak 2-3 év múlva, akkor ugye nem törvénybe ütköző? Vagy ez már a pedofíliának minősül? A korkülönbségre gondolok.


Aggódok a haveromért nagyon!


Köszi a segítséget előre is!


2010. szept. 23. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:

És ha lehet, normálisak írjanak!


Az első kérdésre tudom a választ: 7 év.

2010. szept. 23. 21:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, szarakodik a netem. Nem tudom hogy küldtem el ezt a sok szart. Szerintem sok a korkülönbség. A srácot meg simán lecsukhatják pedofília miatt, mert a csaj még nincs 14.
2010. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fekszenek le akkor nincs gond! Viszont nem hiszem hogy egy 20 éves srác 2-3 évet képes várni egy lányra.
2010. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem fekszenek le? Csak szimplán járnak?
2010. szept. 23. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Komolyan elhiszed hogy évekig nem fekszenek le? Az mire jó hogy egy felnőtt férfi egy kislánnyal jár moziba meg a parkba sétálni de sex nem lehet?
2010. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a matekleckét megoldhatják együtt és utána együtt felhörpintik az esti kakaót. Nincs abban semmi rossz. Na de az utána lévő anál már lehet, hogy nem tetszene a hatóságoknak.
2010. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pfff ez nagy télleg,de ha járnának akk meg mit mondanának az emberek:S?
2010. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a haverod, az te magad vagy. nem kell a duma.

egyebkent ha 14 elmult onnantol mar dughatod, ha beleegyezik.

2010. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem duma. Csak aggódom a haveromért. Nagyon régóta ismerem és olyan, mintha testvérek lennénk. Mindig kiállunk egymásért, segítjük egymást bármiben.
2010. szept. 24. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!