Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help, kedves Mindenki! Holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, kedves Mindenki! Holnap bele kell adnom apait anyait, hogy visszahódítsam a srácot akit szeretek! Nagyon fontos! (? )

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elismerem bárki előtt, hogy a srác egy kicsit még gyerekes és vannak hibái, de fél évvel ezelőtt úgy beleszerettem, hogy azóta sem tudom kiheverni. Én is ismerem a hibáit, de meghalnék érte, és holnap lesz az utolsó lehetőségem a szíve elérésére! Egy másik lánnyal akar összejönni (nem akarok hazudni se magamnak se másoknak, odavan a csajért), de holnap egy buliba megyünk, ahol a csaj nem lesz ott. Szeretném ha újból belémszeretne, hogy úgy szeressük egymást mint rég. (3 hete szakítottunk)

Ha holnap nem sikerül feladom, és majd idővel elfelejtem, de még egyszer utoljára meg kell próbáljam értsétek meg!

Hogyan érjem el újra a szívét? Azt biztosan tudom, hogy érez még ott mélyen a szívében valamit, csak azt nem tudom, hogy hogyan korbácsoljam fel azokat az érzéseket.

Ötleteket és történetek várok...


2010. szept. 23. 17:31
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
Ki szakított te vagy ő?
2010. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj odahozzá és kérdezd meg, hogy érez e még valamit.
2010. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

óó szegénykém...


Talán egy tánc is sokat segítene, amolyan odabújós tánc amikor háttal táncolsz és gyengéden dörzsölöd magad a srác testéhez, majd megfordúlsz átöleled és akár mehet a csók is, vagy irányítod a kezét miközben táncoltok, a seggedre a hasadra szóval érted a lényeget....


A kapcsolatok többségét, és a kapcsolatteremtést, és a másik iránti vágy kifejezését vagy elérését NEm a szavak határozzák meg hanem legtöbb esetben a tetteink!

2010. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell taktikazni, egyszeruen meg az elejen odamenni, felrehivni es oszinten elmondani mit erzel - ha szerencsed van,o is ugyanugy erez. jo,ihatsz egy poharka bort,batoritonak,de a srachoz akkor menj oda,amikor meg nem itta le magat.

csak osznten.legalabb elmondhatod,hogy megprobaltad,es megkonnyebbulsz utana.ha nem teszed meg,ezen fogsz ragodni.


nezz ki szuper dogosen,de ne olcson, ne legyel agyon sminkelve meg ilyenek. de lassa rajtad, mit veszit! stb.

2010. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki, hogy még érzel valamit iránta, szereted őt, és aludni sem bírsz a tudattól, hogy nem vagytok együtt, és egy másik lánnyal akar lenni.

Kérd meg, hogy adjon neked még egy esélyt, hogy bebizonyíthasd, mennyire szereted:)

Ezt legjobb lenne nem egy buli közepén elmondani neki:)

Inkább utána.

19/f

2010. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nyalizást felejtsd el! Ne lássa rajtad hogy kétségbe vagy esve! Ha már azt választod majd hogy oda mész hozzá és közlöd vele a dolgokat, de semmiképpen se könyörögj meg ilyenek. Azzal elásod magad és kis libának fog gondolni és azt veszi majd csak le belöle hogy bármit megtennél neki.
2010. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18:00

De ha bármit megtenne neki?

Én még mindig annak a híve vagyok, hogy egy szakítás után (de elég csak egy veszekedés is) sose lesz ugyanolyan mint az előtt. Vagy csak nagyon nagyon hosszú időn keresztül.


Amúgy nálunk is ez van...:(

2010. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:54, ez így is van!


Sosem lesz többé ugyanolyan, ha már egyszer szétmentek, sosem lesz semmi a régi. Épp ezért nem kell nyaliznia, nem kell "bármit megtennie" , ha a pasi valaha is szerette őt akkor vagy szépen nomrálisan megmondja majd neki, hogy nézd ez nekem nem fog menni, nekünk nem fog újra működni ez a kapcsolat, vagy pedig ha még mindig szereti akkor ad neki még 1 esélyt.


De nehogy már kútba ugorjon, meg a lábát nyalja hogy a pasi visszafogadja nemáár , nem kell megalázkodni. Ha ezt teszi akkor a pasi később ki fogja használni ha olyan.

2010. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!