Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a szerelemféltés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szerelemféltésből elkövetett gyilkosságokról?

Figyelt kérdés
"Úgy szeretlek, hogy inkább megöllek mintsem hogy másé légy"
2010. szept. 23. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a romantikus hevület ésszerűtlen megoldásokat szül.
2010. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
másése lesz de az övé se ennek nincs értelme ha megöli :d ah szeretek valakit és ő már nem szeretet akkor én inkább elengedem mert fontos az ö boldogsága
2010. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mi az indíték. A gyilkosságot nagyon súlyosan kell büntetni.
2010. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pl akasztás
2010. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

tragikus. vagy nagyon kétségbe van esve, vagy valami nagyon nincs jól a fejében. egy terápia jót tenne neki. de a börtönbe zárás ilyenkor nembiztos, hogy jó büntetés. inkább olyan helyre kell elküldeni, ahol helyrehozzák lelkileg és szellemileg. utána már mehet börtönbe.

de amúgy én nagyon sajnálom az ilyen embereket.

2010. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
részemről azért remélem hogy engem senki sem fog ennyire szeretni
2010. szept. 23. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem vagy szeretet, hanem önző birtoklási vágy. Egy rohadt utolsó féreg, aki ilyet tesz. Én is szeretek egy lányt, mégsem állok közé és egy másik srác közé. Nekem az a fontos, hogy Ő boldog legyen, és ha velem nem lehet, akkor legyen azzal, akivel igen. Ennyi.

19/F

2010. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyet tesz, annak alapból nincs valami rendben, és más okból is képes lenne ölni.
2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Hey Joe! Kezedben a fegyverrel, mondd hova mész?
2010. szept. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!