Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Gyors és sok -sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adryska kérdése:

Mit tegyek? Gyors és sok -sok tanácsot kérek!

Figyelt kérdés

A párommal 1ütt élek, de jár melózni az országban mindenfelé, és gyakran alszik barátoknál Pesten emiatt.

A volt barátnője pesti lett tavaly óta.Most itt a bökkenő, mert 1ik alkalommal hazajött én meg belenéztem a telójába.Ott volt 1 új telefonszám pont a csaj nevének a monogramjával.Erre tök ideg lettem, elkezdtem gondolkodni mit keres ott, főleg, hogy a kártya is új és a számát se tudta , mert minden azon a kártyán volt ami elveszett neki.Na és felhívtam a számot , hogy ez meg ez vok, ezt meg ezt keresem szöveggel, persze hülye ötlet volt, mert nem tudtam meg semmit, csakhogy csaj az illető.Akkor már elég ideges lettem aztán nem bírtam és megkérdeztem a pasimtól ki az a monogram?De ő csak lesett és ő nem tudja honnan tudja azt se tudja kik vannak a telójába...

Jó, 1 hétig benne is maradt, de mikor legközelebb hazajött kitöröltem.Aztán nem szólt semmit, lehet észre sem vette?Na nemtom.De csak fúrt ki az, mert hát csak van közöm hozzá, hiszen ő nem mondta + engem meg ett a fene...

Addig addig, még felhívtam , de már konkréten rákérdeztem a nevére, mire kiderült a volt csaja.Kiakadtam, de nem mondtam el ki vok, rákérdeztem találkozik-e a volt pasijával és közben hallottam , hogy a háttérben ott a csaj pasija is, akit szintén nagyon érdekelt én ki is vok.Na most még annyit, hogy ez a ku*va bejelölte a pasimat az 1ik közösségi portálon, most mi van ?

Teljesen ki vok akadva, hogy most mire gondoljak?Sztetek van még köztük vmi a hátam mögött?Vagy csak összefuttak Pesten,de ha nincs köztük semmi miért volt a száma a mobiljában és 1általán miért nem mondta el őszintén?

Segítsetek!Nem akarom elveszíteni, mert szeretem, de azt se akarom, hogy átvágjon a hátam mögött, mert amúgy én nagyon hűséges vok hozzá.És , ha hazajön legközelebb, mit mondjak neki?Vagy ne is kérdezzek rá erre?Pasik ti is válaszoljatok ilyenkor mi van?

26 (L)


2010. szept. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én azt szeretem ha tiszta vizet öntünk a pohárba,ha idegesen válaszol meg veszekszik feled ha rákérdezel akkor lehet,hogy valami nem stimmel.
2010. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és 17L
2010. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azt elfelejtettem írni, hogy alapjáraton ideges, ha kutatok utána, mert jön a baromságával, hogy én nem bízok benne, de akkor honnan tudjam meg mi van?Bíznék én benne, de nem őszinte velem...mert ezt se mondta el ...
2010. szept. 23. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez durva!tuti hogy valami van a hátad mögött.Ha nem akarna tőle semmit nem kérte volna eél a telefonszámát.És ezekszerint össze is futottak(gondolom véletlenül).Én már átéltem sok midnent és tudom hogy egyik pasiban sem szabad megbízni bármennyire is hízeleg és elcsavarja a fejedet.Deritsd ki valahogy.Vagy keresd fel titokban a csaj pasiját és fogjatok össze.xderitsétek ki ketten!
2010. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!