Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megy ki a játék?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam ilyenkor egy csajjal nem volt igazi járás tőlem 60 km-re lakott felmentem hozzá oda ahol lakik, ott voltam vele kb 4x. Nagyon tetszettem neki msn-en ismerkedtünk meg odáig volt értem. Lementem ott mindenki engem bámult a barátnői mondták neki másnap, hogy milyen jó pasija van meg minden majd a féltékeny fiúi meg kezdtek ellenem lenni, hogy minek járkálok oda ugyanis ez egy kis község volt ahol ő élt. Jól megvoltunk de vágül az lett, hogy elmúlt a rózsaszín köd és a sok kavarás miatt szakítottunk, kb 2 hónapig voltunk együtt. Most megint össze akar velem jönni úgy érzem. Azt mondta én voltam az első nagy szerelme eddig és a mai napig sem felejtett el ezt bizonyította az is hogy szakítások után is mindig írt sms-t vagy msn-en dumált velem. Most itt tanul a helyi városban szakközépben és kollégista is lett jelenleg 9. osztályos. Én már 11.-es vagyok de másik suliba járok. Viszont most itt van tőlem egy karnyújtásnyira szinte! Pedzett rá tegnap hogy szívesen látna engem mikor sms-eztünk! Találkozzak vele vagy őt már hagyjam? Nem tudom mire megy ki a játék az a baj! Ti mit gondoltok? 18/F
2010. szept. 23. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire menne ki? Járni akar veled.
2010. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Réti bubuzér ***** válasza:
Én hajtanám, mint a pedálos varrógépet...
2010. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!