Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS Tudom, ronda dolog, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Tudom, ronda dolog, de mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom, lassan 4 éve. Soha nem csalt még meg (bár kinek mit jelent a megcsalás), viszont rengetegszer bukott már le, hogy titokban lányokkal tartja a kapcsolatot, állítólag baráti szinten. Soha nem mondta el, mindig így úgy derültek ki a dolgok, megérzésem szerint párszor az utolsó pillanatban, mielőtt tovább fajult volna. Nemrég tiszta vizet öntöttünk a pohárba, hogy befejezi ezt a titkolózást, és ha van lány aki a barátja, tudni fogok róla.

Tegnap beleolvastam a telefonjába és találtam egy üzenetet, ami kicsit gyanus, ráadásul ki volt minden törölve, üzenetküldési lista, kézbesítési jelentés, stb, csak egy üzi maradt szerintem véletlen.

Próbálom felhívni azt a számot, nem veszik fel.

Páromnak nem akarom elmondani, nem akarom visszavetni a kapcsolatunkat azzal, hogy újból bebizonyosul, nem bízok benne.

Ötletek?


2010. szept. 23. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szintén utolsónak!

Esetleg valami tipp hogy lehetne megvalósítani az 1. verziódat?

2010. szept. 23. 13:33
 12/17 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű: ezek a dolgok benned vannak, magadban kell legyőznöd őket. nem ismerlek, de Te nyilván ismered magad. koncentrálj arra, ami hozzá köt, gondolj sokat ezekre a dolgokra.
2010. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem úgy, ahogy van ki kellene lépned ebből a kapcsolatból, tapasztalat, hogy ebből jó nem lesz, főleg nem hosszútávon
2010. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sokszor feldobtuk már a témát ez miatt hogy szakítanunk kéne, de mégis ragaszkodunk egymáshoz, szeretjük egymást és képtelen lennék elhagyni!
2010. szept. 23. 13:49
 15/17 anonim ***** válasza:
hát akkor mi a baj? ragaszkodsz hozzá, szereted, erre gondolj a nehezebb napokon, mert ez a fontos! a kicsinyes gyanakvás csak egy rossz szokás, le lehet róla szokni, ahogy a körömrágásról is :) próbálkozz vele, ha így áll a helyzet, mert nemcsak kontraproduktív dolog, de rendkívül közönséges is. érezd az ilyen dolgokat "méltóságodon aluli"-nak. sok mindent másként fogsz látni, és végre lesz időd figyelni a jó dolgokra.
2010. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én a te helyedben biztos hogy nem vádolnám meg megint...

Inkább éreztetném vele hogy mennyire szeretem de nem csak őt hanem az életem hisz még egy kislányotok is van *.* biztos hogy alapjáraton boldog ember lehetnél...

és hogy ha valóban megcsal téged, úgy is be fogja vallani... mikor látja hogy mennyi szeretetet adsz neki


(én inkább megpróbálnám visszahódítani... szerintem az ilyen kapcsolatokban nem árt hogy ha kicsit eltávolodik a két fél egymástól.. s mint egy külső szemlélő láthatja a másikat (a másik életét) )


a kevesebb néha több ^^

2010. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem korrekt emberekben meg lehet bízni, azokban nem is nehéz megbízni, mert azok minden pici mozdulatukkal is bizalmat sugároznak

ahol egy nő gyanakszik, ott ha nincs is alapja, annyi már tuti bizonyos, hogy nem megbízható 100 %-osan a pasi

a női megérzés a legtökéletesebb dolog

2010. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!