Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS Tudom, ronda dolog, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Tudom, ronda dolog, de mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom, lassan 4 éve. Soha nem csalt még meg (bár kinek mit jelent a megcsalás), viszont rengetegszer bukott már le, hogy titokban lányokkal tartja a kapcsolatot, állítólag baráti szinten. Soha nem mondta el, mindig így úgy derültek ki a dolgok, megérzésem szerint párszor az utolsó pillanatban, mielőtt tovább fajult volna. Nemrég tiszta vizet öntöttünk a pohárba, hogy befejezi ezt a titkolózást, és ha van lány aki a barátja, tudni fogok róla.

Tegnap beleolvastam a telefonjába és találtam egy üzenetet, ami kicsit gyanus, ráadásul ki volt minden törölve, üzenetküldési lista, kézbesítési jelentés, stb, csak egy üzi maradt szerintem véletlen.

Próbálom felhívni azt a számot, nem veszik fel.

Páromnak nem akarom elmondani, nem akarom visszavetni a kapcsolatunkat azzal, hogy újból bebizonyosul, nem bízok benne.

Ötletek?


2010. szept. 23. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi állt az sms-ben?
2010. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én egy ilyennel már rég szakítottam volna

Mi is a legfontosabb egy kapcsolatban? - A bizalom, és a hűség. Már nem bízol meg benne- a későbbiekben már nem is fogsz, és ez vágja tönkre a kapcsolatokat leginkább.

2010. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen de 100%san sose derült ki h. volt-e köztük valami, de pár hónap múlva annyit elszólta magát h. ismeri azt a lányt akit annó letagadott.Figyeld a jeleket.Amúgy jó tanácsot nem tudok adni,mert tény h. ha nem csinál semmit akkor neki rossz h. bizonytalan vagy,de azért lehetne annyira korrekt h. segít neked abban h. bebizonyítsa h. tényleg nem kavar más lánnyal.De tudom ez nehéz.Nehéz olyanban megbízni aki titkolózik.Én pl., mindig ott vagyok amikor msn-zik a volt barátnőjével, meg vissza is tudom olvasni ha akarom,de ez nem titok nálunk,mert tudja és nem szól érte.Hát csak azt tudod h. leülsz vele beszélgetni h. sajnos bizonytalan vagy benne,de te bízni akarsz benne,de félsz.Nem akarod elveszíteni de néha gyanusan viselkedik és ha szeret és nem akar elveszíteni téged akkor legyen mindig őszinte még ha rosszban sántikál akkor is mert bármit meg lehet beszélni és megérted ha olyan oka van rá.Vagy próbáld ki te is h. hogyan reagál rá ha te mondasz olyat h. valaki érdeklődik felőled vagy ilyenek.Mert ha féltékeny akkor lehet érdekled még,de lehet csak a férfi büszkeség.
2010. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az sms-ben semmi konkrét nem állt, csupán ennyi: Nem véletlen nem veszem fel, nyugi már! És ez egy bejövő sms volt.

Csak anno volt már hasonló és akkor be is bizonyosodott, hogy egy kolléganője, és azért titkolta, mert hogy úgyse bízok benne!

Szakítani nem akarok vele, mert szeretem, és nagyon sokszor bizonyítja Ő is hogy szeret. És ami a legfontosabb, mi már egy család vagyunk, 2 éves közös kislányunk által!

Sajnos abban igazad van, hogy bízni nem nagyon tudok benne, viszont nagyon akarok. Egy két hétig megy, aztán újra motoszkál a kis ördög a fejemben.

100%-ig nálunk sem derült ki semmi. Vagyis utólag bevallotta mi volt hogy volt, de nem tudom mindent elmondott e vagy csak ami már tagadhatatlan volt.

Próbálom figyelni a jeleket, de most nem látom azt amit idáig ha gáz volt. Idáig mindig balhéztunk előtte, most meg jól elvagyunk, mióta "új életet kezdtünk".

Ő szinte sosem féltékeny, csak ha már valaki nagyon megbámul, vagy ilyesmi. De pl a munkahelyemen én vagyok egyedül nő, és soha egy árva szót nem tett róla, hogy zavarná.

Sokszor leültünk már amúgy megbeszélni, hogy inkább mondja el, és úgy könnyebb, de valahogy ez sosem tartott sokáig.

2010. szept. 23. 13:04
 5/17 A kérdező kommentje:

Vagy egyszerűen felejtsem el azt a számot, és legyek urrá magamon valahogy?

Nem tudom ezzel mit érnék el, homokba dugnám csak a fejem, vagy így nem üldözném más karjába a bizalmatlanságommal.

2010. szept. 23. 13:17
 6/17 A kérdező kommentje:
TIPPEKET, ÖTLETEKET légyszíves!!! Nemsokára találkozunk és addig valamire jutnom kéne, mert ha addig nem zárom le valahogy, szét fogok robbani!
2010. szept. 23. 13:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazából ennyi miatt óriási baromság balhézni. Mit is írt? Hogy nem veszi fel, és nyilván megvan az oka, hát ez aztán bármit jelenthet....én is szoktam ilyet írni, barátnőnek, barátnak, rokonnak, vagyis ilyen "jellegűt".
2010. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem az már eleve gáz, hogy nézegeted a telefonját. a bizalmatlanság felsőfoka. azt nem tudom eldönteni helyetted mit tegyél, de döntened kell:


1. vele maradsz, akkor viszont nincs telefonnézegetés meg ilyenek (postafiókját nem törted fel? gondolom igen, a közösségi oldalakra feltöltött profiljával együtt. mert az innen már csak egy lépés). megbízol benne, és szereted. akkor van esélyed, hogy boldog lehess.


2. nem tudsz megbízni benne, akkor hagyd el. így is lehetsz még boldog, legalábbis boldogabb, mint az állandó gyanakvásod rabságában.


a rossz hír, hogy harmadik út nincsen. illetve van, csak zsákutca: ne hagyd el, de ellenőrízgesd továbbra is. majdcsak elhagy egyszer ő Téged, ha már nem bírja idegekkel...

2010. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

13:34 igen, tudom ez konkrétan semmit nem jelent.

Csak már volt több alkalom hogy ilyen ártatlan sms-ről kiderült hogy eltitkolt nő ügy!

2010. szept. 23. 13:29
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Tudom hogy ez a bizalmatlanság felsőfoka. De ha már mondjuk 3-4 szer belefutsz abba, hogy így jössz rá az igazságra, akkor elég valószínű hogy ha bajt szimatolok, először így kezdek. Ok nélkül, bizonyíték nélkül, nem fogok gyanakodni, gyanusítani!

Mellesleg, tudom hogy nem valami szép dolog!

2010. szept. 23. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!