Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba igaz? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba igaz? De mi? Nem vagyok elég nyitott?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy nagyon szép és jófej csajszi vagyok.Tisztában vagyok a belső tulajdonságaimmal tudom mi a jó és rossz bennem de szerintem nem vagyok szép.Na ez mindegy...

A természetem sokan szeretik és sok pasinak ez jön be,az olyan fajta lányok mint én.De sokszor az ilyen nyomorékabb fajtáknak jövök be,meg azoknak a nőfaló de helyes pasiknak akik egy éjszakás csajnak néznek pedig egyáltalán nem viselkedem úgy.És ezek a normálisabb fajták pedig észre sem vesznek.Túl zárkózott lennék?Tudom hogy milyen pasit ,,érdemlek" meg nem akarok többet mint amit ,,kaphatnék"


2010. szept. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám kb. 1 évvel ezelőtt.De ne add fel, én úgy érzem megtaláltam életem szerelmét, egy éve együtt vagyok vele, eddig semmi vita nem volt köztünk, úgyhogy hajrá. És akkor jön az igazi amikor nem is számítasz rá.
2010. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Jöhet a lepontozás,de gyűlölöm ha valakit lenyomorékoznak azért mert egy kicsit különbözik valamiben,attól még az is lehet jófej.Példának itt vagyok én,na de mind1.A kérdésre válaszolva,eljön még a te időd,nem kell erőltetni semmit,mindennek meg lessz a maga ideje,mikor észrevesz valaki ojan aki illik hozzád.
2010. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*olyan
2010. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Mit jelent az, hogy nyomorék??

Ameddig így állsz az emberekhez ne akarj semmit sem.

Másrészt, szerintem még mindig jobb a Te eseted, mint azon Nőké akik adottságtól függetlenül meg vannak győződve arról, hogy ők bizony Istennők.

Valahol Neked is biztosan a nőfaló, egyéjszakás palik tetszenek, a többi pedig nyomorék, de hidd el az előbbi típusra igaz a mondás, miszerint, kutyából nem lesz szalonna.


Ha továbbiakban inkognitóban el akarod mondani a problémád, írj egy privátot, szolgálhatok pár jótanáccsal. Külföldön élek, nem foglak potenciális Nőként tekinteni, ha ettől félnél.


21/F

2010. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Amikor a: "az ilyen nyomorékabb"... olvastam az nekem elég volt. Erre mondják azt, hogy akkor b%sszál egyedül.
2010. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, engem is "ilyen nyomoréknak" néznek, mert nem buliznok, nem kefélek össze vissza, nem játszom magam mások előtt meg úgy általában nem járok bulizni. Ilyenekre gondolsz? Sajnálom. :)

Egyébként ennyi infóból nem igazán tudunk segíteni, tudni kéne pl. mit csinálsz szabadidődben, eljárkálsz-e valahova stb. A másik meg, hogy felejtsd el ezt az érdemlős dolgot, nem így működik ez. A párodat nem kiérdemelni kell, hanem egyszerűen boldoggá tenni. :)

19/F

2010. szept. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a nyomorék számomra az olyanok akik nem jófejek,nincs bennük semmi olyan amit meglehet szeretni és tök gázak.
2010. szept. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!