Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tessék fiúk, mondjátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tessék fiúk, mondjátok csak meg (? ) Lányok szerintetek (? )

Figyelt kérdés

Szitu: Van egy srác,idősebb nálad. Először te figyelsz fel rá,aztán ennek hatására ő is érdeklődni kezd.

Eddig,csak akkor beszéltek egymással,amikor egy társaságban vagytok. Aztán egy idő után elkezdi keresni a kapcsolatot veled,felvesz msnre,elkéri az új számod,minden este felhív,ha msnen van,akkor csak veled beszél. Szívesen találkozik veled,mindig kérdezget,hogy mikor fogtok összefutni legközelebb.

Mikor lehetőségetek adódik,hogy bepróbálkozhasson,akkor is tiszteletben tartja,hogy meddig engeded,és közli veled,hogy nem arra hajt.

A barátai is meggyőződéssel mondják neked,hogy rá sem ismernek,a srác bolondul érted,szerelmes.

Közben egyetlen kis apróság,ami zavaró,hogy a lánynak van vkije,nem is olyan kis ideje. A fiú ezt tudja,ennek ellenére mégis vár. Mert látja,hogy a lány nem érzi jól magát a mostani sráccal.

Na mi a véleményetek? Fiúk? Lányok?


2010. szept. 21. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor a lány minek van, olyan kapcsolatban, amiben nem érzi jól magát?

a lány örüljön a fiúnak.

2010. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a mostani barátja viszont odavan érte. Állati szerelmes.
2010. szept. 21. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:
hát,szerintem lehet hogy az a fiú csak azért ilyen,mert még nem kapott meg.ha már nem leszel kihívás neki,lehet hogy nem lesz ilyen.
2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a lány hosszú idő óta meglévő barátja tudja, hogy a lány nem érzi jól magát mellette? Mert ha nem, akkor bocs, de ez így elég visszás dolog szerintem.
2010. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a barátja odavan érte, a lánynak nem kéne szánalomból együtt lenni vele (mert ha nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, az azt jelenti, hogy csak szánalomból van a sráccal). Az ilyen helyzetekből szokott az lenni, hogy két szék között a földre ül az ember.
2010. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a lány vegyen egy vibrátort

ameddig felnő, az a legjobb

2010. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd lehet ugyanaz lesz a helyzet, mint most csak forditva.
2010. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de a lány miért van a sráccal ha nem érzi jól magát vele?:Ojó szereti a srác..de akkoris.és ha a srác nem szeretné a csajt akkor se hagyná ott mert a csaj szereti?:Oesetleg pár év múlva ha megkéri a lány kezét akkor hozzámegy emrt a fiú szereti?:O ha tetszik a másik srác és tényleg komolyak a szándékai és tudod,hogy boldog lennél a 2. vagyis az új sráccal akkor nem értem hogy min gondolkodsz...
2010. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Velem ugyan ez a szitu volt nemrég 1 hónapja!Az exemmel 4 évig voltunk együtt!A srác aki "közénk állt" elvitt olyan helyekre ahova nagyon szeretek menni PL: Gyorsulásira stb...Az exem ezt nem nagyon szerette ezért sehova nem mehettem ahol gyors kocsik vannak!A srác 2 hétig csak vitt,sms-eket írt nekem!Aztán ugy döntöttem hogy nagyon unalmas a kapcsolatom az exemmel,és mérlegeltem.Szakítottam az exemmel és összejöttem a sráccal aki szintén szakított a párjával!Érdekes szitu szerintem!:) De most nagyon boldogok vagyunk!!Jól érezzük magunkat!!!:D
2010. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából a csaj sem tudja,hogy miért van a pasijával. Szereti,de nem szerelemből...viszont nem akarja elveszíteni,de barátságra nem nagyon van esély.
2010. szept. 21. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!