Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Az, hogy a természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az, hogy a természetes jön be, mit jelent?

Figyelt kérdés
Például ha valaki az aknés arcbőrét elfedi alapozóval, az már fúj, nem kell, vagy elmegy?
2010. szept. 21. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de biztosan kell...

Csak mondjuk amikor 2kiló alapozó van a csajon 3féle különböző festék a haján, ne adj isten műmellek akkor az már nem igazán kell...

Sőt szerintem amikor egy csaj egy sima márkátlan pólót meg egy farmert felvesz és természetesen szép na annál nincs is jobb... :)

2010. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, ha alapozóval kenegeti magát, akkor már inkább legyen pattanásos. Viszont ha csak egy kicsi smink van rajta, és jól áll neki, az még oké.
2010. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja ja ahogy az mondták úgy legyen természetes hogy semmi mű dolgot ne viseljen és kevés smink
2010. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ez pont jó példa.... De akkor is jobb alapozó nélkül, hajfesték nélkül, lakkos műköröm nélkül, csinos divatos ruhában. Én biztos vagyok benne, hogy a legtöbb férfinak még mindig ez a favorit.

19/F

2010. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!