Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Társaságban mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Társaságban mennyit engedtek meg a pasitoknak?

Figyelt kérdés

Az én pasim állandóan taperol,meg csókolgat. Ezért én tiszta kínosan érzem magam társaságban,utcán,járműveken,stb.

Mindig a számba lógna,ha tehetné.ezalatt annyit értek,hogy smár smár hátán és a társaságban,mikor épp beszélgetések folynak,akkor tök gáz.


2010. szept. 21. 15:28
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
Bocsi fiú vagyok de muszáj ide írnom xD van 1 ismerősöm akivel pont ez volt de megállapodtak hogy kevesebbet kéne szóval "megbeszélték" :D de azért szerintem ez nem olyan gáz max hogyha beszélgetés van de például vonaton buszon meg ilyen pub helyen simán lehet nem értem ezzel mi a gond.
2010. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mondjuk azér nem kellemes egy érzés,hogy pl egy szemben ülő 60 éves pedo azt kukkolja,hogy a csávóm épp a mellemet markolássza és smárolgatja a nyakamat
2010. szept. 21. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Na igen, ez már gáz akkor így...
2010. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet az első válaszolóval.. engem se érdekel, hogy nyalják egymást a vonaton.. szájra puszi meg simi belefér persze, nem kell úgy viselkedni mintha nem lenne köztetek semmi, de vannak határok.
2010. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kamuuu ***** válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni tegnap vonaton előttem smároltak és ahogy láttam leszarták hogy néha oda pillantottam de általában nem kukkolok :D próbálj ne másra figyelni hanem csak rá de azért a tapizás talán kicsit tényleg sok lehet beszéld meg vele hogy kevesebbet csinálja szal mértékkel hátha megérti:D
2010. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek társaságban nyalakodni a párommal. Ha utcán megyünk szájrapuszi meg ölelkezés, kis fenékpaskolás jöhet, de hogy nyaljuk-faljuk egymást az nem. Én se szeretem ha előttem egy pár állandóan cuppog, nem azért mert irígykedem, hanem mert irritál,nem vagyok rá kíváncsi, menjenek szobára. Lehet hogy maradinak tűnök, de ez nem utcára való, illetve csak 2 emberre tartozik. Ha téged zavar hogy a barátod ezt csinlja, simán mondd meg neki, hogy nagyon szeretsz vele csókolózni stb... de inkább kettesben.
2010. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csókolgatna akkor lehet az lenne a baj. Örülj, míg ennyire szeret! Reméljük sokáig.:)
2010. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fülünyúl ***** válasza:
Én már szexeltem étteremben az asztalra fektetve. Szerintetek ez még megengedhető?
2010. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.de én hiába szóltam már neki 1000x,már több,mint 9 hónapja járunk,és én a kezdetektől mondtam neki,de mint aki leszarja. :/ nem tudok mit tenni,csak kíváncsi voltam,hogy kivel hogy van ez
2010. okt. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!