Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyilván fontos, hogy tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván fontos, hogy tetszen a párod. De mennyire? 17/f

Figyelt kérdés
Bulikban egy-egy estére mindig össze tudok jönni valakivel, de én kapcsolatot szeretnék. Sajnos suliba, meg egyéb helyeken nincs választék, ezért kipróbáltam a netet. Ott megismerkedtem egy kedves, aranyos lánnyal, és még az arca is szép. Viszont alacsony nagyon hozzám képest és nem kövér, de telt. Nekem meg inkább a magas és vékony vagy átlagos lányok jönnek be, ezért kicsit zavar. Szerintetek mit kéne tennem?
2010. szept. 21. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valami is van benne ami nem tetszik, vagy nem a te elképzelésedet valósítja meg, ne gyere vele össze, mert aztán később ezek a hibák felnagyobbodnak, ha annyira zavar. Vagy az is lehet hogy idővel megszereted és nem fog érdekelni, hogy néz ki, mert önmagáért szereted. Ezt neked kell tudni.
2010. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szívedre kéne hallgatnod, nem az olyan berögződésedre, hogy te a magas vékony csajokat szereted.
2010. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát arra nem tudunk, mert még csak beszélünk arról, hogy találkozunk. Nagyon rosszul érezném magam, ha összejönnék vele, és megismernék valaki mást is akit ugyanolyan, csak jobban néz ki, mert akkor valószínűleg őt akarnám.
2010. szept. 21. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem dobd át az én farkamra a ribit,majd én kezelgetem,te meg keress magadnak valami majom kurv@t
2010. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ha még csak nem is találkoztatok, csak képet láttál róla, akkor mégis miről beszélünk. A képnek, amit láthattál róla, nagyjából köze nincsen a valósághoz, egyszerűen azért, mert az ember lényét nem képes közvetíteni.

Amúgy meg: gondolj bele, hogy ha egy lány hasonló indokokkal azon gondolkodna, hogy összejöjjön-e vele, és ezt te megtudnád, akkor hogyan éreznéd magadat.

2010. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azért az látszik ha valaki duci, meg az is h alacsony... de azt alapból is tudom.

A lényeg annyi, hogy külsőre látok szebb lányokat, sóval nem tudom, hogy mért is akarok vele találkozni. Nem akarok szemét lenni és megbántani őt, mert nem érdemli meg. De attól félek ha találkoznék vele, és nem jönne be akkor sikerülne megbántanom.

2010. szept. 21. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem, miről beszélsz. Találkozás > Beszélgetés > Megismerés. Ja, és őszinteség. Bár, ha ennyire zavar a magassága, meg az alakja, és idővel nem tudod ezzel együtt 100 %-osan elfogadni, akkor nem jósolok túl nagy jövőt. De a lényeg, hogy viselkedj intelligensen és legyél őszinte.
2010. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!