Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért múlik el a szerelem? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el a szerelem? És ha elmúlik, mi lesz a párral? Ha szeretik egymást, érdemes együtt maradniuk? Szerelem és szenvedély nélkül?

Figyelt kérdés
Minden szerelem elmúlik egyszer? Több év után mi tart együtt két embert? Ti hisztek még a holtomiglan - holtodiglanban?
2010. szept. 21. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 5 éve vagyok a párommal, most jött el a bizonytalan időszak sajna...a tűz valamennyire mindig alábbhagy, jobban mondva nem olyan állandó, mint a kezdet kezdetén.


Ezt hívják társszerelemnek, amikor a szeretet, a ragaszkodás, az egymáshoz tartozás, stb... kerül jobban előtérbe. Neked kell eldönteni, hogy jó-e ez neked, vagy feltüzeled újra, vagy feltüzeled mással.


Meggondolatlanul eldobni nem érdemes.

2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy rajtatok és a körülményeken is (részben) múlik, hogy a társszerelem teher, visszalépés vagy pedig a nirvána a számotokra.
2010. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 rita233 válasza:

Jó reggelt!


Hiszek abban amit itt olvastam, de sajnos, illetve ( még nincs semmi veszve) nagyot hibáztam. 23 éves vagyok és elengedtem azt az embert az életembe akit szeretek, csak azért mert megtetszett egy másik fiú. Nem tudom, hogy akkor mi törént velem, csak azt tudom, hogy igen, tényleg elmúlik a szerelem,nem olyan erős az érzés, illetve egy másik érzés váltja fel, ami teljesen más... Éjszakákon át gondolkoztam, hogy milyen fájdalmat okoztam én annak aki tényleg a tenyerén hordozott, és ráadásul megkaptam mindent, amit egy lány akar, biztonságot, bizalmat, törődést, figyelmességet,a jövőt, de nem, én hülye, képes voltam megbántani, feladni mindent azért, mert egy másik fiú tetszett, most meg harcolhatok érte, hogy vissza nyerjem azt az életet amit mellette éltem. SOHA senki ne csináljon ilyet, mindenki becsülje meg azt akivel együtt van, mert nagyon nagyon sokat veszíthettek. Azt tudni kell, hogy nekem ő volt az olyan első kapcsolatom ami tartós volt, de tapasztalat híján nem tudtam mit veszthetek, most tudtam meg, hogy mit csináltam...egy olyas valakiért adtam fel azt az embert, aki csak jófej, és én barom azt hittem, hogy újra szerelmes vagyok, csak azért, mert jól elvoltunk. Most azon vagyok, hogy rendbe hozzak mindent, csak nagyon nehéz, de nekem ő az igazi, nem kell senki más. Abban is igazatok van, hogy a szerelem felhők alább hagynak az évek alatt, és ez természetes, felváltja egy másik érzés, ami sokkal érzékenyebb, sokkal sérülékenyebb. HA VALAKI TETSZIK AZ NEM EGYENLŐ AZZAL, HOGY BÁRKIT IS BEFOLYÁSOLHAT. Mindent megteszek azért, hogy jóvá tegyem azt amit hülye fejjel elkövettem. Ne hagyjátok el azt aki megbecsül, figyel, kedves, hűséges, szeret, mert az életben elenyésző ilyen világban, hogy újra boldog legyél. Rita

2013. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mariannn24 válasza:

Kedves Rita,


Én is ugyan ebbe a hibába estem pár hónapja, össze voltunk költözve, éltünk boldogan, mindent megtett értem, de nekem nem volt elég, nem figyeltem rá, hogy miket tesz meg értem, elkerülte a figyelmem, és persze annyira hülye idióta voltam, hogy nem vettem észre, hogy tényleg szeret, persze nem olyan intenzitással mint a kapcsolatunk elején, de ez természetes igen. Én is szeretem de nem úgy mint régen, mert ennél sokkal fontosabb érzések jönnek, és igen abban is igazat adok, hogy, azért mert tetszik valaki és jól kijövök egy másik fiúval, az nem azt jelenti, hogy azt akivel együtt tervezzük az életet, és téged is a tenyerén hordozott, engem is, ennek ellenére tapasztalat híján elkezdtem gondolkozni más pasin, ( most is rossz erről írni ) és én kis butácska elveszítettem, mert elengedtem, ő harcolt értem az utolsó órákban is, de nem, én azt mondtam neki, hogy nem tudom kiverni a fejemböl a másik srácot. Istenem milyen hülye abnormális voltam, de hamar észbe kaptam és azonnal felhívtam, hogy most azonnal beszélnünk kell, találkoztunk és elmondtam neki, hogy neharagudjon rám érzelmi viharba kerültem, és megigértem neki, hogy soha többet nem csinálok ilyet, mert rájöttem arra, hogy egymás nélkül semmit nem érünk, ha meg külön vagyunk akkor eltaposnak minket. Szerencsére azóta minden rendbe jött, boldogok vagyunk, de ehhez mindent megkellett változtatom, magamban a lelki értékeket, mindent, mert nélküle és egymás nélkül nem érünk semmit.

2013. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!