Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
nem vagyok rossz de nem is jó, rossz dolgokra kapható vagyok ,meg gonolatlan vagyok,nem nevetek mogorva vagyok néha bunkó .kicsit ideges .nem vagyok csoró gyerek boxolok is és kb 1 év és ugyis szinte mindenkit megverek de amúgy nem szeretek verekedni sőt nem is szoktam
2010. szept. 21. 14:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha te lennél az utolsó űrlény a földön, még akkor sem!

Igen, szerintem is római vagy!

:O)

Hogy boxoljam meg a pofidat!

:)

2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert rossz dolgokra kapható vagy, meggondolatlan vagy, nem nevetsz, mogorva és bunkó vagy. Mert meg vagy róla győződve, hogy ha nem vagy csóró és tudsz verekedni, akkor az már elég erény.

A leírásod alapján egy izomagyú tuskó vagy.

2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Primitív vagy, korlátolt és ostoba. Mentalitásod mint egy cigányé, szerintem kasztráltasd magad, MOST!
2010. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
A 19 eves csaj inkabb ne ossza ki a sracok...19 evesen tapasztalatlan vagy akor ne itt okoskodj!
2010. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
rossz dolgokat huncotságokra javítanám akinek megnyílok annak csak nevetek egész nap verekedni nem szeretek de ha bántanak meg kell magam védenem
2010. szept. 21. 16:02
 16/24 anonim ***** válasza:

egy mogorva bunkó vagy és még buta is


te írtad

szerinted ilyen ember mint te, kinek kell az annyán kívül?

2010. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
de azért cuki is vagyok
2010. szept. 21. 16:46
 18/24 hencsyke ***** válasza:
szegényt ne oltogassátok már :)senki sem tökéletes és azzal h pár tulajdoságodat leírtad nem tudhatjuk azt, h bejösz-e... max. csak elképzeljük, hogy miylen is lehetsz, de biztos vagyok benne, hogy nem oylan vagy amilyet elkébzelünk mi...de ezek a tulajdonságok nem vmi lehengerlők :S...gondolok arra h pl.:mindnekit megverek...biztos vagy benne, hogy erős vagy, de én biztos vagyok benne, hogy van nállad erősebb pasi is...szval ilyeneket ne jelents ki/ ha bunkó és ideges vagy az sem jó, mivel akkor nem lehet olyan felszabadultan bezsélgetni vagy szórakozni velemd.../ de végül az sztem jó tulajdonság, ha huncut vagy :P U.I.: akik ilyen erősnek és távolságtartónak akar mutatkozni...annak van 1 másik sokkal kedvesebb és érzelgősebb énje is csak vmi miatt nem szeretnél sebezhetőnek tünni
2010. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
ez igaz teljesen na jó erőse vagyok de leszek :)
2010. szept. 21. 17:35
 20/24 hencsyke ***** válasza:
az előző vagyok....nah örülök neki h beismerted :P és drukkolok, hogy elérd a céljaidat amúgy 16/L vagyok :) és te?
2010. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!