Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónap over? Barátnőm 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap over? Barátnőm 7 hónap után ilyen szöveggel szakított velem? :

Figyelt kérdés
elmult kiszerettem belőled. Nagyon nagyon szoros volt a viszonyunk mindent amit lehetett megadtam neki . szóval nem értem mhogy lehetséges az ilyen? :S szerintetek ez normáis dolog hogy kb 1 hét alatt így eldobjunk valakit?
2010. szept. 21. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is szentül hittem, hogy szeret az exem, de hirtelen már nem kellettem neki. Kb. két nap leforgása alatt derült ez ki. Egyik nap még ölelget, másik nap már nem is akar látni...

Olyan nincs, hogy így eldobja valaki a szerelmét. Akkor ott már eleve hiányoztak az érzelmek, vagy történt valami óriási trauma, ami miatt kénytelen volt elküldeni... És utóbbi a ritkább!

Őszintén sajnálom!

2010. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!