Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónap over? Barátnőm 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap over? Barátnőm 7 hónap után ilyen szöveggel szakított velem? :

Figyelt kérdés
elmult kiszerettem belőled. Nagyon nagyon szoros volt a viszonyunk mindent amit lehetett megadtam neki . szóval nem értem mhogy lehetséges az ilyen? :S szerintetek ez normáis dolog hogy kb 1 hét alatt így eldobjunk valakit?
2010. szept. 21. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
ja
2010. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Azzal, hogy mindent megadsz neki nem jelenti azt, hogy neki az kell, amit te adni tudsz. :(

Sajnos, ez előfordul.

Fel a fejjel!

2010. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 komasa ***** válasza:
Sajnos így is mehet ez! Sajnálom! De legalább nem évek után történt meg. És még az is lehet, hogy csak úgy érzi, hogy már nem szeret, de vissza akar majd menni hozzád. Kis időt neki...
2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nála szerintem már régebben kezdődött nem csak 1 hete

sajnálom:(

2010. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát de érzelmileg is meg mindenhogy nagyon jo volt, 1 veszekedtünk de az is 20 perc alatt lezajlott... 1-2 hete még ő is mondta többször hogy szeret és hiányzom neki szoval nem értem :( most én is ugy vagyok hogy adok neki időt hátha csak alami mély pont majd kiderül:/
2010. szept. 21. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki egy ilyen szöveggel képes szakítani, az nem érdemel meg téged. Kiszerettem belőled = van másik pasim. A legtöbb esetben.
2010. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen sajnos. Engem is így dobott a barátom (és nem, nem volt másik csaja, csak sokkal azután, hogy szakított velem).
2010. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha igazán szeretett, akkor biztos nem múlt volna el ennyi idő alatt...főleg 7 hónap után...sok esetben még több év is kevés, hogy kiszeressünk a másikból. Nagyon rossz érzés, sajnos nagyon sok emberrel megesik ez, de ha úgy érzed, hogy reménytelen a dolog, akkor próbáld meg lezárni magadban! Hidd el menni fog. És ne gondold azt hogy most már mindig így lesz. Az igazi, mély szerelem nagyon sokáig eltart:) Talán örökké...én pl. képes lennék rá. Szóval szerintem rendezd le magadban a dolgot, könnyen lehet, hogy más van a képben, de nem biztos:S 1-2 hete még azt mondta szeret meg hiányzol? Hát akkor jó nagy pálfordulást vett...hát érdekes lehet a csaj..sose értettem az ilyeneket.

19/l

2010. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ezzel jött. Csak mi 1 éve jártunk...
2010. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


úgy értem EX barátnőm...

2010. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!