Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy közel 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy közel 1 év után jöttem rá, hogy Ő kell nekem?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:

Van egy csajszi akivel 4 hónapig jártunk tavaly, egész jól megvoltunk, de a vége kissé már "viharos" volt, és szakítottunk. /semmi megcsalás meg ilyenek. /

az elmúlt 1-2 hónapban kezdem azt érezni hogy nagyon hiányzik, sokat gondolok rá, meg ilyesmi.

mióta szakítottunk, egyszer találkoztunk, de csak dumáltunk semmi több. tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk msnen.

az akkori problémákat megtudnánk oldani, ezzel nem lenne gond.

ő 17/L én 22/F

2010. szept. 20. 23:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden stimmelne a közeljövőben köztetek az elmúlt pár hónap alapján "visszagondolva értem" akkor nem kizárt, hogy igen!
2010. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jaja, szerintem stimmelne.

én nagyon szeretném újrakezdeni vele.

közben volt neki is kapcsolata, nekem is, de mindegyiknek vége lett.

F/22

2010. szept. 20. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat változik az ember, főleg ilyen fiatalon. Ha akkor nem tudtátok megoldani a problémát, lehet hogy idősebben menni fog.
2010. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is ebben bízok.

még konkrétan az újrakezdés nem került szóba köztünk, de kezdünk nagyon egy hullámhosszra kerülni.

2010. szept. 20. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is igy van. egy hónap után szakitottunk. két teljes évig nem is beszéltünk, taliztunk, ujrakezdtük és most már egy év vagyunk házasok
2010. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, 22F ez lemaradt
2010. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nah gratulálok!!!!

sokat még!

2010. szept. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!