Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Januárban váltam el. Amiből...

Januárban váltam el. Amiből rosszul jöttem ki. Azóta nincsen munkám, saját otthonom. A sok kudarc miatt az életkedvem nulla! A szüleim tartanak megint el, ami tíz év önálló élet után közel a 40hez nehéz. Barátaim sincsenek, és ez komoly! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Menj el discoba csípd ki magad és pasizz be újra és legközelebb a saját nevedre irasd a lakást!!Ha nagyon nincsenek barátaid írj nekem: n.barbi959@citromail.hu Akk tudnék részletesebben:)
2009. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rázd meg magad és kezdd el a magad újraépítését. Menj munka után és a barátok is bejönnek lassacskán. Ne temetkezz az önsajnálatba! Nagyon sokan voltunk már így, mégis sikerült. A korod sem vészes, bőven van időd újra kezdeni. Nyisdd ki a szemed, nézz körül! Annyi csoda van körülöttünk. Neked is fog jutni belőle, csak akard!!!
2009. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A discó már nem az én világom. (ahhoz is pénz kell)

Az elmúlt hónapokban nem ültem a fenekemen, állás után mászkáltam, sétáltam, strandoltam (amikor telet rá), bejártam a szomszédos városokat. Megmutattam magam nap, mint nap.

És mégsem értem el semmit. Egyedül a szülőkkel lenni, hát, nem ez az álmom, de legalább még élnek, és tudnak segíteni

Nem tudom, még mit tehetnék. Egy állás már jól jönne, de eddig kerül a szerencse.

Mások, hogy tudnak újrakezdeni, mi a titkuk. Mert én már belefásultam, és unalmas minden napom, ami eddig örömet okozott már az is uncsi.

Van, valami jó fórum, ahol vidám emberek vannak, vagy cset? A nevetés rám férne.

2009. aug. 10. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetbe kerültél.

Merre laksz? Gyereked nincs?

Nekem bejött az, hogyha el akarom terelni a figyelmem a saját bajomról, megpróbálok segíteni másokon. Mindig lehet találni olyat, akin lehet. Persze ez csak "időhúzás" aztán mindig rájövök, hogy szembe kell néznem a saját problémáimmal. De átmenetileg jó.

2009. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindennek van megoldása. Most tényleg egy állás segítene rajtad a leginkább. De amíg nem találsz megfelelőt, addig szerintem a legjobb megoldás új ismeretségek kötése lenne. Chaten is próbálkozhatsz, hátha sikerül összeismerkedned vidám, optimista emberekkel. Mikor nekem volt ennyire ellaposodva az életem, akkor megpróbáltam rengeteget emberek között lenni. Nekem nagyon sok barátom van, de egy sem olyan nagyon lelkesítő emberke:) Épp ezért megismerkedtem új emberekkel különböző művészeti körökben, drámaórán, táncon stb. És nekem ez segített. Remélem, minden megoldódik, sok sikert:)

16/L

2009. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!