Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen az, amikor tényleg SZERELMESEK vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan élitek meg, hogyan viselkedtek?:)
2010. szept. 20. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte ugyan úgy mint ti, csajok!
2010. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemesen élem meg, főleg ha viszonozzák:)
2010. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kellemes gombóc a gyomorban és 24 órás merevedés.És a lány jelenléte sem irritál hosszabb távon sem,esetleg még hiányzik is,ha nincs velem.
2010. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egy életben csak egyszer van ilyen.Mikor kimondod,hogy veled szeretném leélni az életünket!

Az egészben csak az a gáz,hogy csak akkor derül ki,hogy tényleg szerelem volt,ha már leéltétek az életeteket.

/EGYÜTT/

2010. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom ébredés után Ő volt. Mikor hazamentem rá gondoltam, mielőtt elaludtam rá gondoltam, róla álmodtam, másnapom attól függött, hogy mosolygott rám vagy sem. Megadtam volna neki mindent amit kér, csak tudjam, hogy én okoztam neki örömet. Ha más férfiak voltak a közelében verekedhetnékem volt. Órákon át tudtam nézni, teljesen lefoglalt a szépsége.


B*zis vagy nem, de így volt, és nem szégyellem.

2010. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző,ez nagyon szép volt:)
2010. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabriell88 ***** válasza:

Bocsi lány vagyok:)

De annyit tudok mondani, hogy az én párom elég bújós alkat, akár alszik akár ébrenvan mindig talál rá alkalmat h megöleljen....

Sztem ha egy férfi igazán szeret azt észre veszed majd, és nem lesznek kétségeid:)

Vannak persze akik nehezen nyílnak meg, nehezen mutatják ki h mit éreznek, ilyenkor figyelj az apróságokra, elmey eléd, vagy egyszerűen udvarias, ezt is kell értékelni!:)

vagy pl:nálunk az volt h egy beszélgetés közben feljött a film téma és megjegyeztem h x filmet nem láttam, pedig már régen meg akartam nézni.. másnap hozta a filmet:)

Sok féle képpen vagyunk szerelmesek!:)

2010. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!