Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy pais sir?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

NEM ciki, ha egy pasi sír.

Inkább legyen érzelmes, és sírja el magát, minthogy egy utálatos, bunkó legyen, akit nem érdekel semmi...

2010. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nem gázzzz egyáltalán nem:D
2010. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki. Sőt ha érzelem tör ki belőle, akkor inkább sírjon, mint ideges legyen és "romboljon".
2010. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Decoy ***** válasza:

Mások előtt ne sírjon az tényleg nem férfias és tartsa meg a méltóságát de amikor egyedül van akkor sírhat könnyíthet a lelkén...


bár ez csak az én véleményem...


Wilson

2010. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A férfiak nem könnyekkel sírnak.
2010. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy pasi csak a szemén át izzad...
2010. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Fasság amiket írkáltok. Egy pasinak is lehetnek komoly lelki gondjai ami miatt a szomorúságát csak így tudja kifejezni. Nem hisztizésről beszélek vagy nyávogásról hanem igazi sírásról, amire igenis csak azok a férfiak képesek akik sokat tapasztaltak.
2010. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az, de nem szólnék le egy férfit sem ha látnám sírni. Ahhoz viszont ragaszkodom, hogy könnyek nem hagyhatják el a szemeim (kivéve tüsszentésnél, ásításnál meg hasonló apróságoknál). Én azt vallom, hogy egy férfi nem sír.

21F

2010. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az én párom már sírta el magát előttem, de nem tartottam cikinek egyáltalán.Mások előtt nem teszi,előttem már megnyílik annyira, hogy így fejezze ki ha nagyon padlón van. Szerintem ez egyáltalán nem rossz, cikinek meg végképp nem ciki..
2010. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt... még vonzó is lehet! Kivéve ha miattam sir :( annak annyira nem örülök. Sajnos nálunk volt ilyen, és én is elbőgtam magam mikor megláttam és tudtam, hogy miattam sír amiatt ahogy viselkedtem vele. Borzasztó volt, soha többé nem csináltam olyat ami neki rosszul esett volna. Szerintem még akár tanulságos is lehet minden pár életében. Ha a másikban van egy kis megértés és nem kőből van a szive akkor nem hogy nem tartja cikinek, hanem egyenesen a szerelme legékesebb és legőszintébb bizonyitékának tekinti és nem szenvedni azt a férfit akit a legjobban szeret. Én igy gondolom.
2010. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!