Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szakítás után?

Figyelt kérdés

-Új kapcsolat által felejteni (próbálni...:S)?

-Kiélvezni a szingliség előnyeit?

-Sok buli és alkohol? Hátha akkor nem fáj annyira...

-Próbáljam meg visszahódítani, mikor tudom, mást szeret?

-Legyek mellette mint barát (ez már biztos) de csak simán reménykedjek abban, hogy így előbb-utóbb tudatosítom magamban h nem lehet több... és enyhülni fog...?


Vagy nektek eddig mi volt az a módszer ami segítségével sikerült átvészelnetek ezt az időszakot? Még sosem voltam ilyen helyzetben vagy éreztem így bárki iránt... :'( (18)

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 18:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

18:35 naon köszi!

És a többieknek is... :)

De azért jöhetnek még az ötletek!

2010. szept. 20. 18:37
 12/19 anonim ***** válasza:

buli, barátok, flört, pia

tuti kombó :D jobb mint egy wellness program

2010. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A 18,35ös válaszolónak teljesen igaza van. Csak akkor leszel túl rajta, ha magadban sikerül rendet tenni, elhitetni magaddal, hogy jobb neked is nélküle, és igazából mással neked sokkal jobb is lehet. ez k×rva nehéz, tudom énis, sőt énsem tudom megcsinálni, mert ha nem is 'egy' de hasonló cipőben járunk. sorra veszem a felvázolt lehetőségeid amiket te magad is írtál: tehát

- új kapcsolat . ? mindaddig amég nem tudtad magadban lezárni azt a lányt, ahogy te is írtad, úgyis mindenkiben őt keresnéd, nem éreznéd jól magad, akár mást is megbántanál akaratodon kívül, tehát egy darabig ezt nem javaslom.

-sok buli, alkohol? nem sok, néhány... haverjaiddal nyugodtan elmehetsz időnként, bulizni, vagy beülni iszogatni valahová attól függ melyiket szeretitek jobban, ha nem viszed túlzásba egy kis iszogatás nem árthat meg. segíteni ugyan nem fog, de néha legalább eltudsz távolodni a problémádtól egy rövid időre.

-ha mást szeret, ne próbáld visszahódítani, valószínű magad aláznád meg vele sokszor egymás után, ami mélyebbre taszítana.

-mellette maradj-e mint barát... hát lehet hogy nagyon szép dolog, de a saját életed keserítenéd meg vele. tudom milyen 'jó barátságban' lenni évekig a szerelmeddel, és nem jó. sőt szörnyű. úgyhogy ha rám hallgatsz akkor ebbe nem mész bele.


-tehát akkor ezzel nem oldottam meg semmit neked, azt tudom mondani, hogy idővel egyre jobb lesz, főleg akkor hogyha megszakítod vele a kapcsolatot, nem beszélsz/találkozol minden nap vele. akkor sokkal hamarabb el fogod tudni felejteni ez biztos. sok sikert ;)

2010. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az ki van zárva! Melette maradok mint barát az biztos! Csak nemtom emelett tehetnék e mégvmit ami segítene...:S
2010. szept. 20. 19:07
 15/19 anonim ***** válasza:
buli es baratok aki fel dob!!
2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Olvasgattam párkapcsolat témában néhány könyvet, ezt-azt. Ahhoz, hogy tanulj valamit egy kapcsolatból -a szakítás után- kell egy gyászidőszak. Amikor sorra veszed a hibákat, és a jó dolgokat. A helyedben nem pasiznék, amíg nem tudom, hogy milyen fiút keresek. Barátnőznék, szingli lennék, de egyben éber is! Figyelném, hogy van-e partiképes fiú a láthatáron.

Szóval szingliség + éberség! :)

2010. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
összes felsorolt módszeredet végigjártam minden alkalommal. egy van ami segít, de azt nem tudod sürgetni: az IDŐ. egyetlen tuti módszer.:)
2010. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köcc
2010. szept. 22. 22:46
 19/19 anonim válasza:
0%
szopjál ribanc
2010. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!