Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szakítás után?

Figyelt kérdés

-Új kapcsolat által felejteni (próbálni...:S)?

-Kiélvezni a szingliség előnyeit?

-Sok buli és alkohol? Hátha akkor nem fáj annyira...

-Próbáljam meg visszahódítani, mikor tudom, mást szeret?

-Legyek mellette mint barát (ez már biztos) de csak simán reménykedjek abban, hogy így előbb-utóbb tudatosítom magamban h nem lehet több... és enyhülni fog...?


Vagy nektek eddig mi volt az a módszer ami segítségével sikerült átvészelnetek ezt az időszakot? Még sosem voltam ilyen helyzetben vagy éreztem így bárki iránt... :'( (18)

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
a sör még sosem okozott csalódást, a többi lehetőség igen!
2010. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem olvastam végig, de dugni. Dugni jóóó!
2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Most merjen bárki is rácáfolni
2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Kutyaharapást szőrével. Én általában bepasizok szakítás után, persze olyat szedek fel, aki rövidtávú. Meg sok kegyetlenkedés azzal,aki érdemli, és sok flört. Az alkohol nem megoldás semmire. A barátok inkább.
2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Holdtündér ***** válasza:
71%

Élvezd ki hogy egyedül vagy!

A pia csak ideiglenes állapot, ráadásul ha taccsra iszod magad, akkor alkoholista ribinek fognak tartani (ha lány vagy).

Foglalkozz barátokkal, barátnőkkel (még mindig nem tudom a nemed), járjatok moziba.

A másik karjaiba való menekülés sem hiszem hogy segít, ráadásul genyó dolog így hülyíteni valakit.

2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Elég rossz lehet, én nem szeretném megtapasztalni, de ha velem tenné barátnőm én nem tudnék már más csajt úgy szeretni ahogy őt. Nagyon erősnek kell lenned, valahogy tedd túl magad rajta és csináld azt amit szeretnél!:P

F/24

2010. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Énsem tudom most elképzelni magam másik lánnyal...:S Gondoltam a kapcsolat is csak rövidtávú lenne, csakhogy addig se rá gondoljak... bár sztem végig csak Ő járna a fejemben...:'(

A gond h barátokkal sem naon tok lenni, mert Ő volt az egyetlen igazi barátom, a többi csak haver, akik nem is naon értenének meg, így meg béna... és nézni a kapcsolataikat és arról beszélni h ki kivel... miközben én csak 1 vkire tok folyamatosan gondolni... :S

Nemtom mit tehetnék...

2010. szept. 20. 18:34
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem segíteni egyik sem segít.

1.hülyeség-attól nem fogod hamarabb elfelejteni az előzőt,ha még őt szereted és a másik fiút sem fogod tudni szeretni,sőt,számos egyéb negatív dolog is párosulhat hozzá

2.úgyse látod semmi előnyét,még nem hevered ki

3.Talán ideig-óráig,ha jó a baráti társaság de nem bulizhatsz minden pillanatban,akkor meg úgyis eszedben lesz

4.Felesleges visszahódítani,ha komolyan gondolta volna,akkor ott nincs olyan,hogy mást szeret,kivéve ha te hibáztál nagyot és ezért ábrándult ki belőled,akkor még talán pici esély van

5.nem tudom,hogy ez segít-e vagy éppen fordítva...

Egyszóval igazán egyik sem segít,ebben csak az segít,ha a saját lelkedben túlteszed magad rajta és lezárod.Ezt csak az idő tudja megoldani,de szerintem ne menekülj túlzottan egyik általad felsorolt lehetőségbe se,mert tényleg nem fogsz hamarabb felejteni.Mondjuk a bulizás,barátok ok,de ne úgy,hogy minden este részegre iszod magad.Beszélgess sokat a barátnőiddel vagy azokkal,akikkel közel álltok egymáshoz,ne tartsd magadban.Tereld el a figyelmedet,tanulj nyelvet,járj el sportolni(edzőterem,stb)-ok,ott is csak kattog az ember agya,de még mindig jobb,mintha otthon gubbasztanál a kanapén.Vagy ha tényleg úgy érzed,hogy visszafordítható még a kapcsolat(ha pl a te hibádból alakult így),akkor beszéljétek meg még egyszer,ha meg csak "szimplán nem szeret már" akkor hagyd a fenébe,ez van,ezek szerint nem ő a párod,majd akkor jön egy olyan,akinek csak te kellesz majd és senki más.

Remélem hamar sikerül helyre jönnöd!

21/L

2010. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Talán az első két válasz vegyítése...
2010. szept. 20. 18:35
 10/19 anonim ***** válasza:
nem tudom mért hittem,hogy lány vagy,bocsi :S de attól még áll a tanácsom :)
2010. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!