Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Összejöttem egy sráccal, de már most azt érzem h szakítanom kéne.

Figyelt kérdés

Még mindig az előző fiun jár minden gondolatom,aki ráadásul most h összejöttem vkivel jelentkezett! Már 2 éve próbálom elfelejteni,és azt hittem sikerült,de alighogy összejöttem azzala pasival,már azt éreztem h ez így nem lesz jó :S és bele se kéne vágni. Ráadásul az előző a napokba jelentkezett.

Nem tudom mit csináljak. Szeretnék vele találkozni,mert kiváncsi vagyok h mit akar és milesz,vagy nem tom. De árulásnak érzem a barátommal szemben.

Én akarom h müködjön kettőnk között a barátommal,de belül mégse megy vhogy :(

Olyan magányos voltam az elmult 2 évben,h az nem igaz. nem szeretnék továbbra is egyedül lenni.

Volt már vki hasonló érzelmi zürzavarba? Ha igen,hogyan lehet ezen tul tenni?


2010. szept. 20. 17:05
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Ezt imádom a lányokban így tovább :)
2010. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miért lett vége az előző fiúval? Egyébként szerintem ha valakivel már sokat együtt voltál felesleges újra belekezdeni ennyi idő után. Te is változtál azóta meg ő is nem lenne olyan mint régen. Aztán ha mégis összejönnétek újra egyszer úgyis vége megint és mégtöbb időbe telne elfelejteni szerintem ne kezd újra vele. :)
2010. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fogadok, te rúgtad ki az előzőt

tipikus női játék

kidobjuk, aztán visszasirjuk

2010. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pontsoan
2010. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A lehetőség maradsz a barátoddal és leszarod az exed

B lehetőség visszamész az exhez jelenlegi barátod elhagy aztán egy idő után az ex is lapátra tesz és akkor két szék közul a foldre én az A választanám de nyilván te tudod mit érzel

2010. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az a baj,h nem tudom mit érzek :S

az exel,nem is igazán jártunk,csak azt hiszem én képzeltem túl sokat a kapcsolatunkról :S (mozi,közös vacsi,beszélgetés,és együtt alvás nah meg persze jó sok szex) ez mind neki csak egy szexkapcsolat volt,én meg azt gondoltam h egy rendes kapcsolat. Koppantam,méghozzá nagyot

2010. szept. 20. 17:33
 7/10 anonim válasza:
ugyan ez volt velem is. Én megpróbáltam anno az akkori barátommal maradni. 2 hónapig húztuk, próbáltam szerelmes lenni belé de nem ment. szakítottunk, de az exemmel se kezdtük újra. Hagytam magamnak időt, elfelejteni. És most végre boldog vagyok egy 3. fiúval:D
2010. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, amikor összejöttem a barátommal nem igazán éreztem, hogy ez működni fog és a kapcsolat elején elég sokat gondoltam a volt barátomra, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér az új kapcsolat. Azt is tudtam, hogy a volt barátommal már nem jönnék újra össze, hiába éreztem még valamit iránta, amikor megtudta, hogy van barátom megint elkezdett keresni, de nem lett semmi belőle. Időközben pedig beleszerettem a barátomba kb. 3hónap után és azóta is együtt vagyunk lassan 1éve:) Az elején tényleg nehéz volt és sokat gyötrődtem, amiatt, hogy mi legyen és azt sem tudtam, hogy mit akarok, pláne, amikor megint találkozni akart velem az exem.... de azt hiszem jól sült el a dolog. Szerintem, egy próbát megér az új kapcsolat, kivéve, akkor, ha úgy gondolod működne a dolog az előző fiúddal. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. :D 20/L
2010. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az egy dolog h én szeretném h müködjön az előzővel,de neki nem kellek. Ez van.

Már 2 éve h próbálom elfelejteni őt,azt hittem hm végre sikerült és belekezdtem egy kapcsolatba a mostani barátommal,de már most érzem h nem kéne,abba kéne hagyni minnél elöbb.

2010. szept. 20. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
17:39es vagyok. Ha ennyire azt érzed, hogy nem fog működni és nem is szeretnéd, akkor szakíts minél hamarabb a barátoddal és lehet, hogy egy harmadik személlyel fog működni.
2010. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!