Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg a barátom ha a barátainkkal vagyunk és miért más ha kettesben? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal, ha kettesben vagyunk, bujik, édes, imádnivaló, és persze bunkózik is, de ez természetese nálunk, mert imádjuk egymást húzni, szivatni. De amint a haverjaival, vagy az én haverjaimmal vagyunk, megváltozik. Nem ölel át, nem csókol meg, néha igen, de igen ritka. Barátnőm szerint szégyenlős társaságban. Azért kérem h segítsetek, mert könnyen besérül és nem tudok vele beszélni, tehát adjatok tanácsokat kérlek, mert ő az első barátom és nem értem miért viselkedik így és nem értek a férfiakhoz... nekem túl bonyolultak :D


L/17


2010. szept. 20. 16:36
 1/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az tény, ha abrátokkal avgyunk attól még ugyan úgy húzzuk egymást és elvagyunk, csak megváltozik :/
2010. szept. 20. 16:37
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Az en baratom a haverjai elott is ugyan ugy viselkedik mind mikor kettesbe vagyunk,valamiert nem mer felvalalni teged
2010. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem téged nem mer felvállalni...

El ne hidd már.

Saját magát nem meri. :)

2010. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal lassan fél éve együtt vagyunk, és nekem is vannak ilyen problémáim!

Ha kettesben vagyunk, olyan édes tud lenni. Tök sokat hülyülünk, romantikázunk meg minden, de mikor összefutunk valakivel városban vagy esetleg itt van nálunk akkor a szüleim illetve a haverok előtt olyan rosszul bánik velem. Nem is az, hogy rosszul, hanem csak egy valakinek néz. Jó mondjuk szüleim előtt bújni is szokott, de mások előtt mond néha olyanokat amik nagyon rosszul esik. Lehet hogy csak a haverjainak akarja bemutatni, hogy mégis milyen laza, vagy nem is tudom... Én szóvá tettem ezt a barátomnak, de azt mondta hogy nem is ilyen. Lehet ezt már észre sem veszik, de mi nők érzékenyek vagyunk, és egy kisebb rosszabb szóval is meglehet bántani minket.:S Én azt ajánlom, hogy beszéld meg ezt a barátoddal! Legyetek őszinték egymással, mint mi.:)



E.

2010. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos, szeriontem sem, az hogy nem mer felvállani, mert mikor elbizonytalanodom, a hevrjai mondják, hogy amióta vekem van, azóta pozitív irány ba változott. De at igaz, hogy velem is iylenkor bunkózik, s amikor visszavágok, akkor besértődik. Mi is fél éve vagyunk együtt és azóta már próbáltam megbeszélni vele, ugan ez, hogy ő nem ilyen... lehet az utolsónak iagaz van... köszönöm :D

azt hogy érted 2. hogy nem meri magát felvállani?

2010. szept. 20. 17:18
 6/10 A kérdező kommentje:
bocs, kicsit helyesíráshibás, nem néztem át :D
2010. szept. 20. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő ilyen.Más lánynál is ez lenne a helyzet.Nagyon sok ilyen férfi van.De egy nő se szakít csak ezért.
2010. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem is akarok, imádom, úgy ahogy van, csak szimpla kérdés volt, hogy tudjam nem csak egyedül vagyok e ezzel, vagy hogy vki megmagyarázza, és köszönöm a válaszokat :D
2010. szept. 20. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Haverok előtt megy kicsit a rivalizálás, ki az alfahím, megy a vagánykodás, Nem látszhat rajta hogy milyen kis romantikus érzelmes lélek, is tud lenni, mert egyből kiröhögik, ezért még rá is játszik kicsit és néha durvább, mint kéne.
2010. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, köszönöm a segítséget :D
2010. szept. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!