Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg, ha egyikőtök pacsirta, másikótok bagoly típus?

Figyelt kérdés
Én általában éjfélkor fekszem le aludni, legkésőbb fél hatkor-hatkor felkelek. Ő zenész, éjszaka vannak a fellépései, reggel 6-7 óra körül ér haza, utána fürdik és alszik, általában délig-egyig.

2022. jún. 28. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen megoldani?

Így van és kész.

Mindenki tud aludni, együtt lenni meg lehet délután.

2022. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen nincs mit "megoldani", ez adott, a saját típusotoktól, szervezetetektől függ. Annyit lehet ezzel kezdeni, hogy megpróbálni minél több minőségi időt együtt tölteni - ha hétköznap 1-2 óra van, amikor tudtok időt tölteni, az legyen minőségi, ill. hétvége. Ha ezt nem tudjátok megoldani, és valamelyikőtöket az zavarja, annak vagy veszekedés a vége / érzelmi zsarolás, vagy szakítás.


Én voltam hasonló kapcsolatban... du., kora este 1-2 órát úgy is tudtunk együtt lenni, hogy a párom legtöbbször már 9-10kor le akart feküdni, én meg többször fenn voltam akár hajnali 1-2-ig is. A végén voltak ezekből konfliktusok, de az inkább az elhidegülésnek volt a tünete, hogy már kb. semmi sem volt jó, és már ebben is a rosszat láttuk.

2022. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból szerintem nem összeegyeztethető hosszútávon ha együtt éltek. Szerintem nincs rosszabb egy kapcsolatban mikor együtt éltek, de "mégsem." Egy idő után úgyis elhidegültök, egyszerűen ehhez nagyon vakbirka elköteleződés kell, hogy valaki ezt hosszútávra tolerálja.
2022. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ennyire nem durva a helyzet és mindketten kompromisszumképesek vagyunk. Én 10-11-kor aludnék, ő 2-3 körül. Éjfél-1 körül elalszunk, ez még belefér mindkettőnknek. Néha meg külön, vagy ő később csatlakozik. Kompromisszum köthető mert mindketten egyetemisták vagyunk és homeoffice-ban dolgozunk, tehát nem áll fent az, hogy ő nem is tud hazaérni reggel 6 előtt vagy nekem munkába kellene indulnom 6-7-kor.


Az egyik legjobb kompromisszum a később csatlakozás. Ilyenkor felkelt, együtt tudunk lenni egy kicsit (nagyon jó alvó vagyok, könnyen elalszom, nem kelek morcosan) és megvan a közös elalvás élménye. És mindketten addig vagyunk ébren ameddig jólesik. Reggel hasonlóan. Ha korábban kelek (pl vizsgázok) akkor ő is felébred de nagyjából egy köszönés idejére.

2022. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem megy a később csatlakozás, én nappal dolgozom, nem home office-ban, általában reggel szoktam menni edzeni is, munka előtt, tehát amikor alszik, akkor én javarészt nem vagyok otthon. Hétvégente pedig akkor szoktam bevásárolni, barátnőkkel találkozni. Próbáltam azt, hogy 1-1 alkalommal akkor alszom el hétvégén, mikor ő is, de nem ment, minden apró neszre felébredek nappal, egyáltalán nem tudom úgy kipihenni magam.
2022. jún. 28. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen oké, hogyha elfogadjátok és nem küzdötök ellene.


Mi hat éve így élünk, van közös időnk!, viszont éppen ezért mert ő délig alszik, én is tudok a saját, teljes csendet igénylő tevékenységemmel foglalkozni :)

2022. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!