Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál a párom ex-barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál a párom ex-barátnője?

Figyelt kérdés

Adott a lány, akivel már lassan 3 éve vége, barátilag váltak el, a lánynak azóta már több barátja is volt, jelenleg is együtt van valakivel. Én kedvesen, nyíltan viselkedtem, amikor be lettem neki mutatva, próbáltam jelezni felé, hogy szeretném megismerni - hiszen csupa jót hallottam tőle a páromtól, ehhez képest sikerült megismernem egy igazi gyerekes, önző lányt...

Fúr a hátam mögött, vállaltan utál, és állandóan hangoztatja, hogy milyen borzasztó vagyok - épp csak megindokolni nem tudja miért.

A dolog már ott tart, hogy a barátom sem beszél vele hónapok óta - de ettől függetlenül nem értem miért utálhat ennyire, hiszen elég sok közös van bennünk még így látatlanban is...


2010. szept. 19. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk mert nem kellett volna leállni a pasid exnőjével jópofizni? kicsit betegesen veszi ki magát az ilyesmi. Én biztos finoman, de határozottan lepattintottalak volna magamról. Ha nincsenek barátnőid, keress máshol, de ne a pasid excsajánál kopogtass, mert tényleg abszurd.
2010. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, szerintem valamit félreértettél :)

A bemutatást és a bemutatkozást sem én kezdeményeztem. Ahogy közelebb kerültünk egymáshoz, a párom sorra bemutatott a barátainak. Majd sorra került az ex-barátnő is. Egy percig sem jópofiztam, pusztán azt gondoltam - és gondolom ma is, hogy nem kell egymást azért alapból utálni, mert az egyik az ex-barátnő, a másik a jelenlegi. Nem arra kértem a lányt, hogy minden este főzzön nekem forró kakaót mielőtt lefeküdnénk aludni a nála eltöltött közös pizsiparty után...

2010. szept. 29. 00:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez van. Arra figyelj, amit a párod mond és csinál! Nem mindig (óriási hoba csak rá hallgatni), de néha meg kell érezni, mikork ell. Most kell, ha Te nem provokáltál ki semmit.
2010. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nem kell szeretni az exet. Ha haverkodni akarsz vele az bajt fog okozni

. Eléh egy sziáz köszöni talikor. Nem kell szeretni au exet. Egyébként meg féltékeny ,hogy jól elvagytok a pasiddal.

2010. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te csak végletekben látsz mindent, kérdező.

Én sem arra gondoltam, hogy ezentúl a kebelbarátnőjévé akarsz válni a csajnak vagyis nem értettem én félre semmit. Az átmenetek se férnek bele, már az is abszurd és zavaró, ha csak simán barátkozni akarsz. erre írtam, hogy miért pont azzal a csajjal? vannak emberek akikkel barátkozunk, szimpatizálunk, de az párunk exei nem tartoznak ezek közé és kész. Szerintem a csaj amúgy hátsó szándékot sejt a közeledésed mögött, ezért viselkedik bunkón. Valljuk be jogos, hogy gyanakszik, én se érteném, mi a fenéért akar velem az exem csaja haverkodni, provokációnak érezném. Fogadd el, hogy nem tart igényt a csaj a személyedre kérj tőle elnézést, és szállj le róla, ennyi.

2010. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!