Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál a párom ex-barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál a párom ex-barátnője?

Figyelt kérdés

Adott a lány, akivel már lassan 3 éve vége, barátilag váltak el, a lánynak azóta már több barátja is volt, jelenleg is együtt van valakivel. Én kedvesen, nyíltan viselkedtem, amikor be lettem neki mutatva, próbáltam jelezni felé, hogy szeretném megismerni - hiszen csupa jót hallottam tőle a páromtól, ehhez képest sikerült megismernem egy igazi gyerekes, önző lányt...

Fúr a hátam mögött, vállaltan utál, és állandóan hangoztatja, hogy milyen borzasztó vagyok - épp csak megindokolni nem tudja miért.

A dolog már ott tart, hogy a barátom sem beszél vele hónapok óta - de ettől függetlenül nem értem miért utálhat ennyire, hiszen elég sok közös van bennünk még így látatlanban is...


2010. szept. 19. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert most azzal a pasival vagy, akivel Ő kavart anno?Nem kell vele foglalkozni!Irigy,mert tudja, h milyen pasit veszített el,és hogy már nem lehet az övé a srác,mert a tiéd!
2010. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

te birnád azt a csajt aki mondjuk a mostani csávodat elvenné?

gondolkodj már kicsit:D

2010. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Barátilag váltak el, közös megegyezés után, mert már nem voltak szerelmesek egymásba. A csajnak VAN már új pasija.

És én speciel nem utálom a volt pasijaim jelenlegi barátnőit - azért mert nekem nem jött össze valakivel, nekik még összejöhet, nem? Nekem az miért lenne rossz?

Ezért nem értem ennek a csajnak miért olyan rossz...

2010. szept. 19. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha barátilag elváltak és utána jött a kérdezővel össze akkor nem elvette tőle. Tényleg nem érdemes foglalkozni vele, megspórolsz magadnak sok idegeskedést, mellesleg ha abarátod is megszakította vele a kapcsolatot, akkor nagyon szerethet :) Gondolom nem feltétlen akarsz a lánnya jóban lenni, csak akkor lett volna jó a nyugodt körülmények miatt. Szerintem is az van, amit az első mondott, most látja h. mit veszített és irigyel ezért :) Dehát tiéd, szóval.. :)
2010. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem mindenki egyformma te lehet nem utálod a volt pasijaid barátnőit de vagy aki pl igen mert féltékeny vagy mittomén le kel sazrni őt azt kész:D
2010. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És a pasidnak voltak barátnői kettőtök között?
2010. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Futó kalandjai, illetve rövidebb (pár hetes) kapcsolatai voltak, a csaj után én lettem neki az első komolyabb kapcsolata, de a két komoly kapcsolata között több mint egy év telt el.

Mi 2 éve vagyunk együtt, a lánnyal már 3 éve szakított.

2010. szept. 19. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az. Hiányzik neki a piedesztál.
2010. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ő kapcsolata mennyire komoly?
2010. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig két kapcsolata volt az én párommal való szakítása óta, mindkét alkalommal összeköltözős-nagyszerelmes dolog volt, amiknek a vége szétköltözés-maradjunkbarátokbeszéljünkmindennap lett a vége.
2010. szept. 19. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!