Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki engem hibáztat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy csávóval, tudtam róla hogy van barátnője..Csávoval megebszéltük titokba tartstuk. de ő mégis elmondta csajnak. és most csaj nekem dumál h mekkora egy k*rva vagyok stb. és szakitottak. jo lehet h hibás vok énis. de nem én másztam rá a csávora, és nem én csaltam meg a csajt.. hogy mindenki engem okoljon.
2010. szept. 19. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor is részt vettél benne, és nem volt benned annyi női szolidaritás, hogy figyelmeztesd a barátnőt, milyen pasival jár.
2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ő dolga, ráadásul a végén lehet el se hitte volna a csajnak, és még őt k.rvázta volna le. Sajnos a szerelmes nők ilyenek. Igaz ez nem ide tartozik, de én a barátnőmet világosítottam fel arról hogy a pasija megcsalta (nem velem), a vége persze az lett hogy a pasijának hitt, mi meg nem voltunk barátnők többé.


Szerintem ilyen helyzetben mindig könnyű a 3. felet hibáztatni, de igazából a pasi volt a szemét, hisz ő csalta meg a barátnőjét. Persze nem szép dolog hogy belementél, de ha a pasi kezdeményezte, akkor nincs miről beszélni. Aki ezért téged okol, hát az elég primitív lehet.

2010. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a figyelmeztetés, főleg ha barátnők sem vagyunk. Ha nem hisz nekem, megnyugszom, hogy én mindent megtettem.
2010. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, nagyobb a felelősége a fiúnak, de azért te is hibás vagy. Megcsalni valakit nem erkölcsös, de az sincs rendjén, hogy ha tudod, hogy van csaja, és nem érdekel. Mindketten épp úgy hibásak vagytok.
2010. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!