Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki engem hibáztat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy csávóval, tudtam róla hogy van barátnője..Csávoval megebszéltük titokba tartstuk. de ő mégis elmondta csajnak. és most csaj nekem dumál h mekkora egy k*rva vagyok stb. és szakitottak. jo lehet h hibás vok énis. de nem én másztam rá a csávora, és nem én csaltam meg a csajt.. hogy mindenki engem okoljon.
2010. szept. 19. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
valakit mindíg kell hibáztatni. te megkockáztattál egy hatalmas ostobaságot és most itt vannak a következményei. sajnálom...
2010. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"szopiszopi 1 dollár"
2010. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 JW ***** válasza:
Így jártatok. :)
2010. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Csak egy alszent kis szajha vagy. Semmi tobb. Ja es naiv, ami nem ment fel az alol, hogy vegtelenul ostoba is vagy.
2010. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
miért vagyok naiv és ostoba??..
2010. szept. 19. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem erőszakot követett el. Ha tudod hogy van csaja akkor el kell utasítani. Ezer másik fiú van a világon.
2010. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát nemazért.. de ha van csaja akkor meg miért kezd ki velem?..nem utasitom el, mert régebb óta tetszett.:D
2010. szept. 19. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
A szex két emberen áll. Erkölcsileg undorító foglalt emberrel kezdedni. Azért mert nem te vagy a megcsaló még nem kell elutasítani a felelősséget. Pont azért vagy ostoba mert ezt nem fogod fel.
2010. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
lehet hogy erkölcsileg megvetendő foglalt pasival kezdeni, de sokkal undorítóbb megcsalni a barátnőjét. Az hogy a barátnő téged hibáztat érthető, mert a srácot szereti... de ha lehiggad rájön majd hogy a pasi volt az igazi köcsög. tapasztalat.
2010. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:53

az nem szopiszopi 5 dollár volt?XD

2010. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!